Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról, hogy...

Mit gondolsz arról, hogy valaki augusztusban már tűkön ülve várta az iskolát, mert annyira unatkozott nyári szünetben? Szerinted mennyire gyakori, hogy valakinek egyáltalán nincs hobbija, elfoglaltsága?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is unatkoztam, de attól még nem vártam :D
2015. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

mondjuk én is sokat unatkoztam, meg már vártam, de amikor elkezdődött az iskola visszasírtam a nyári szünetet

meg azért lehet találni valami elfoglaltságot (én mondjuk elkezdtem olvasni és avval ütöttem el az időt)

2015. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piriiiii ***** válasza:
100%

Nekem millió dolgom volt a nyáron, de attól még vártam az iskolát. VárTAM. Azóta rájöttem, hogy hiba volt, ugyanúgy korán kell kelni és ugyanúgy tele van idióta emberekkel.

Hogy mit gondolok erről? Hidegen hagy. Van jobb dolgom is, mint mások viselkedésén törni a fejemet. : )

2015. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelen! És igen, hülye vagyok :D
2015. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van hobbim, van elfoglaltságom, de én is vártam...


Volt munkám nyáron, de véget ért augusztus 20. körül, a maradék 10 napban pedig egyszerűen nem tudtam mit kezdeni magammal. Nem volt motiváció a koránkelésre, 11-12 között keltem, és olyankor egész napra punnyadt vagyok. Este persze ki lehet menni a haverokkal, de attól még napközben unalom van.


Szóval igenis vártam, hogy elkezdődjön a suli, van egy kis hajtás és indok arra h ne délig heverésszek. Rég kinőttem már ebből az "utálom az iskolát, bárcsak megszűnne" maszlagból...

2015. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vártam. És most, hogy megint heti 40+ órám van... Jeee.
2015. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Viven kérdései ***** válasza:
Vártam de nem azért mert nem volt mit csinálnom
2015. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Furcsának találom, de ennyi. Ő dolga.

Én már augusztus utolsó napjaiban visszasírtam a nyári szünetet, pedig akkor még nem is kellett suliba menni...

2015. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb június 20-án volt az utolsó vizsgám, következő héten már a szeptembert vártam, annyira unatkoztam itthon. Aztán közben lett nyárra munkám, szóval elfoglaltam magam, nyaralni is voltam, szóval jól telt a nyár.

Ha ennyire unja magát a gyerek, akkor nyugodtan mehet dolgozni (ha megvan az életkora hozzá), jó személyiségfejlesztő is, illetve zsebpénzt keres és közben nem is unatkozik.

Kérdező, ha te vagy a gyerek (és legalább 16 éves vagy), akkor gondolkodj el a nyári melón, tényleg jó (két hónap alatt már egy fél kocsi árát meg lehet keresni).

2015. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyári szünet...ha ezt a két szót hallom egymás után felkavarog a gyomrom...utálom! Én azzal kezdtem a nyarat,hogy várom a sulit. Az első naptól fogva.
2016. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!