Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beletörődik hogy meg fog halni?

Beletörődik hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinél rákot diagnosztizáltak és körülbelül egy éve van hátra.Mikor biztosra megtudta,hogy rákos akkor szakított a barátnőjével(két éves kapcsolat körülbelül),hogy ne lássa ahogy leépül,elég büszke ember.Eladta az örökölt lakását és a pénzből most bérel egy elég szép házat és autót.Múltkor láttam az kesztyűtartójába egy zacskóba füvet.Kérdeztem mire kell,mondta hogy olyankor kicsit eltudja felejteni a dolgot.Az ilyen ember felfogta és beletörődik,hogy megfog halni?
2015. szept. 20. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:

milye rákos? Hány éves? Mennyire súlyos?


Lehet, nem kellett volna engedi, hogy őrültséget tegyen. Tudom, nagyon nagy a pofám, de sohasem szabad lemondani, feladni!


(mégegyszer, tudom, nagyon nagy. De akármi van, meg kell próbálni legalább)

2015. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

...hát valószínüleg próbálja feldolgozni, és igen, beletörődni a megváltoztathatatlanba. :(

hát ez elég szomorú, remelem az utolsó éve élete legszebb időszaka lesz!

2015. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen típusú rák,de elég megfontolt ember,szóval nem csinál ilyen dolgot,csak ha biztosra megvan győződve róla,hogy így a legjobb neki.
2015. szept. 21. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a marihuána a rák elleneszere. Rengeteg videó és cikk van erről a neten.
2015. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fű fájdalom csillapító és meghozza az étvágyat amellett hogy jókedvű és nyugodott lesz tőle az ember.

Az alkohol meg a dohány sokkal károsabb még ha ezt egyes emberek nehezen is fogadják el.

Nem hiába legális egyre több országban és egyre több helyen használják gyógyászati célokra.

2015. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igazából a leírás alapján én is csak azt tudom írni, hogy igen, valszeg fogja és kiélvezi ami még van, azaz beletörődött hogy neki vége lesz :/

tehát most így, hogy tudja hogy nem lesz semmi hosszútávú következmény, még utoljára bőszen égeti a kanócot

2015. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

túl büszke én úgy érzem az írásodból, habár nem tudjuk a történetét, nem tudjuk, hogy milyen életet élt korábban, ezért nem is egyértelműen várható el bizonyos típusú emberektől, hogy küzdjenek ameddig lehet..


ha egy családapa lenne, akinek van 3 gyereke akkor nem szabadna így viselkednie, de ahogy olvasom nem így van

2015. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
25 éves,szülei már elhunytak és csak a barátnője volt neki mint hozzátartozója.
2015. szept. 21. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy haltak meg a szülei?
2015. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apukája rákba,anyukája autóbalesetben.
2015. szept. 23. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!