Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem? SOS

Anonymous0123 kérdése:

Miért ilyenek velem? SOS

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem.Sok haverom van eddig az osztályban de van pár ember akikkel még nem nagyon beszéltem.

Ma torna óráról el lógtam és azt irtam be hogy "fáj a fejem" és az egyik csaj mondta hogy akkor vegyek be kuracimint mondom miaz?(моstmar leesett hogy a ferfi nemiszervre gondolt) Erre mindenki röhögött még a haverjaim is.Nemtudom hogy poénnak vegyem-e vagy csesztetésnek.Erre csak annyit mondtam hát nagyon vicces de még mindig nem értem.

Az egyik haverom azt mondta hogy torna óra helyett a wcbe ba*tam amikor ez nem igaz.

Szerintetek ne vegyem komolyan?Ez már piszkálódás vagy viccelődés?Mert elég fura volt a haverjaimtól is hogy kinevettek.

Mit reagaljak maskor az ilyenekre?



2015. szept. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak viccelődtek...


22F

2015. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is, de ne vedd magadra, még ha rád is ragad, ha tudsz rajta te is nevetni akkor sekit nem fog érdekelni, vagyis téged nem fog érdekelni és akkor az sem fog érdekelni, hogy a többieket érdekli-e.
2015. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csajnak felkeltetted az érdeklődését és azért próbálja felhívni magára a figyelmed ilyen tini illetlenkedéssel. A többiek meg talán úgy látták, hogy túl komolyan veszed az egészet és azért próbálnak még inkább cukkolni hasonló baromságokkal, hátha még inkább ugrasz rá. Nem kell komolyan venni, vagy valami hülyeséggel el lehet ütni, aztán ha még próbálkoznak akkor nem kell reagálni rá vagy megsértődni túlságosan, mert az csak olaj a tűzre.
2015. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!