Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a rák van velem?

Goku14HuN kérdése:

Mi a rák van velem?

Figyelt kérdés
Na vázolom a helyzetet nem értem mi ez. Ha egy kicsit is zavarban érzem magam az arcom nagyon vörös lesz . Régebben talán nem is fordult velem elő ilyen ez csak 3 éve kezdődött el. Pedig nem vagyok túl vissza fogott gyerek ha kell oda megyek bármilyen nőhöz elkezdek vele beszélgetni de be vörösödik az arcom wut?

2015. szept. 9. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad. Nem is lehet, ameddig ilyen sután fogalmazol, ilyen ügyetlenül, kevés szókinccsel, talán inkább szóninccsel. Odasomfordálsz a nőnemű egyedhez, mondván, most lazafiú bepróbálkozok, és TUDOD, hogy annyit se tudsz kinyögni, hogy hé, csaje, jó vagy nálam. Így nehéz is lesz magabiztosnak lenni.
2015. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ElKuro válasza:
A rosseb kikezdte a húsodat!
2015. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vörös vagy, mint a rák. :)
2015. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsikét vakmerő vagy és túl vállalod magad a csajozós helyzetekkel.

Olyan mintha leugranál a 10 emeletes ház tetejéről és zuhanás közben kezdenéd el vakargatni a fejedet hogy mit is csináljál mert lehet hogy ennek nem lesz jó vége.


Ha most azt hiszed hogy a megoldás az hogy nem vállalod be a csajozós helyzeteket akkor óriásit tévedsz.

Pont az ellenkezőjét kell csinálni, addig kell csajozni reggeltől estig minden helyzetben amíg már teljesen megszokod és álmodból felkeltve is nyomod a vakert a gádzsiknak.


Én már a rengetegnél is többször mentem oda csajokhoz direkt meredek helyzeteket is bevállalva mikor a csaj az anyjával volt vagy többen voltak de volt olyan is hogy a csaj a pasijával volt.


Én ha ilyen helyzetben bevörösödnék biztos arra gondolnék hogy akkora király vagyok hogy ezt is megengedhetem magamnak.

2015. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy kétlem az önbizalom hiányt kb istennek tartom magam :DDDD bár néha depis vagyok akkor nem :D
2015. szept. 11. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen hülye vagy


Ezek szerint még saját magaddal sem vagy tisztában

2015. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
légyszíves tegyél már engem tisztába de most kajak mit kúrtam el?
2015. szept. 11. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Meséld már el hogy hogy tarthatod magad istennek mikor egy csajozós helyzetet sem tudsz kezelni ?


Totál félre beszélés amit mondasz

2015. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te az életedet kúrtad el haver egy nőnek ilyet mondanál hogy rák meg hasonlók egyből látná mekkora élettelen gyökér vagy először tanulj meg beszélni aztán próbálj beszélgetni te bánatfejű mer addig csak ilyen ratyi 1 forintos ciganynőid lesznek akiknek ket foguk van te egoista székletarcu..
2015. szept. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!