Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy látja az életét?

Ki hogy látja az életét?

Figyelt kérdés
Na a lényeg, hogy Introvertáltnak lenni olyan mintha egy zs kategóriás filmbe szerepelnél, kevés helyszín kevés szereplő. A díszlet is legtöbb esetbe egysíkú. És a történet se a legjobb :D Ki hogy látja a saját életét? :D

2015. szept. 22. 23:49
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Szintén filmként,sokszor gondolkodom ezen


Amúgy ilyen nekem is volt,mármint,hogy ismétlés volt. Ugyanolyan nevű lányokkal és még ugyanúgy is zajlott minden :D

2015. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor volt egy szereplőváltás :D
2015. szept. 23. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem főleg a munka teszi ki az időmet, de nagyon nem unalmas...

munkahelyen családias légkör: hülyéskedünk, labdázunk (fejbe kell találni a másikat :D), dumálunk...tök jó a hangulat nem unalmas...irodában dolgozok, programozó vagyok...


munkába menet/haza felé általában a saját gondolataimban elmerülök olyankor tervezni szoktam otthon leprogramozandó dolgot...


otthon online játék, film, zene, programozás...

elég sok embert ismerek akikkel online tartom a kapcsolatot...változatos a felhozatal, általában tök jól elhülyéskedünk, de komoly dolgokról is beszélgetünk...


barátnőm is van...


másnak külső szemmel unalmasnak tűnhet, de én élvezem...

egyszer egy krisnással beszélgettem és elég jól elbeszélgettünk, főleg én meséltem magamról és elmondtam a végén, hogy programozó vagyok, erre azt mondta, hogy "nem így képzelte el a programozókat"...

én nem vagyok besavanyodott, unalmas alak, persze mások sokkal pörgősebb életet élnek mint én, hisz én nem iszok alkoholt, nem járok bulizni, nem drogozok, nem sűrűn megyek el a haverokkal valamerre...de ettől még élvezem az életet, csak nem úgy mint a bulizós/drogozós kortársaim...


22F

2015. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is próbálok megújulni.

Azaz nyitott vagyok sokmindenre. Szivesen extrémsportolnék,de nem sok pénzem lenne rá,meg itt vidéken is szűkek a lehetőségek igaz,a kezdő lépéseket már megtettem a külföldre való költözéshez. Dolgozni nem szeretek,bár most próbálok olyan képzést találni,amivel élvezetesebbé teszem majd a munkát,amit szeretek majd csinálni. Persze sose akarok sokáig leragadni egy helyben ,mert kényelmes ember vagyok és ha nyugis a meló,akkor belustulok ezért kell folyamat pörögnöm. És ezért kell folyamat megújulnom is.


Az előző hozzászólóhoz hasonlóan az alkohol és drogok nálam se játszanak. Igaz néha egy sört megiszok de csakmert kismértékben nagyon egészséges és csak erre gondolok :D

Nem vagyok pénzszóró se,nemtudom elképzelni,hogy lehet tizmilliómat kocsira költeni. Én megelégszek a biciklivel,imádok kerékpározni.


22/f

2015. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* tizmilliókat
2015. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem tudom mihez hasonlítani az életemet. Sőt jellemezni sem tudom, mert a hangulatommal együtt változik a véleményem. Egyáltalán nem látom értelmét, csak azt várom hogy mikor lesz vége.
2015. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Na a lényeg, hogy Introvertáltnak lenni olyan mintha egy zs kategóriás filmbe szerepelnél, kevés helyszín kevés szereplő. A díszlet is legtöbb esetbe egysíkú. És a történet se a legjobb"


Csak a magad nevében beszélj. :)

Én ezt a külső világról látom így; a belső világom sokkal nagyobb ennél, díszlet nincs benne, mert ami néha annak tűnik is valódi: megvan a maga helye és ideje, harmónia van benne, nem történet - annak a szótöve a tört-én (tört-én-elem).

Introvertáltnak lenni nagy kincs (nyilván extrovertáltnak is, csak más jellegű), csupán fel kell fedezni, hogy amit keresel az nem ott van, ahová a legtöbben néznek vágyakozva.

2015. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!