Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor érzi felnőttnek magát...

Mikor érzi felnőttnek magát egy ember?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy dolgozik, tudja hogy viselkedik egy felnőtt ember, de mikor van az amikor úgy is gondolkozik valaki? Lehetőleg idősebbek válaszát várom.

23/ L



2015. szept. 23. 12:33
 1/9 anonim válasza:
38%

A felnottevalas resze az eladosodas es a hitel, ne feledd!

egyebkent kortol fuggetlenul lehet valaki erett gondolkodasu vagy epp gyerekes, az mar toled fugg, a szemelyisegedtol, a nevelesedtol es a donteseidtol melyik csapatban evezel

19L

2015. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy valaki egyszer csak azt gondolja, hoppsz, én mostantól felnőtt vagyok.
2015. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne is reménykedj róla, egész életedben ugyan az az agy lesz a fejedben, ugyan annak fogod gondolni magadat, legmélyebben ugyan azokkal a vágyakkal, elősször 25-30 ig szokták magukat temetni az emberek, aztán 30 felett rájönnek, hogy nemhogy vége nincs de még akármi lehet... 43 vagyok, de nem érzem magamat úgy "felnőttnek" ahogy gyerekkpromban elképzeltem, hogy majd megváltozik valami bent és el tudja az ember fogadni, hogy a teste bizony öregszik... Pont ez a borzalmas az öregedésben, hogy 80 évesen is ugyan az leszel aki ma vagy... Magát a komolyabb felelősségvállalást az első gyerek jelentette, de az sem megváltoztatott, pusztán adott egy célt, amoért küzdeni kell.
2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor érezném felnőttnek magam,ha ne az anyámmal és az ő élettársával élnék.


(19/L)

2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose akarj felnőni. 22/F
2015. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de en azt tapasztaltam hogy kb. 25 eves koromra meg komolyabb lettem. Addig is az voltam, de mar jobban erdekelt, hogy milyen emberek vesznek korul, kevesbe turom el a hulyeseget és sokkal celtudatosabb lettem.


Ez egy folyamat volt, nem tudatos. Csak kesobb tudatosult bennem, hogy valtoztam.


Ennek ellenere nem akarok begyoposodott felnott lenni, ami eddig sikerult is. :)

2015. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én törzsemben akkor válik az ember felnőtté, ha bekergeti az oroszlánt a barlangjába. Megható pillanat volt és azóta szőrösödik a mellkasom. A legjobb barátom, Gézu nem élte túl.
2015. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a 30 valahogy választóvíz volt. régebben mindig félénk voltam, de 30 fölött már kiállok magamért sokkal könnyebben. rá sem kell magamat venni, már csak azt veszem észre, hogy megvédtem magam, vagy kimondtam a véleményemet. Könnyebben hozzászólok idegenekhez, barátságosabb, könnyedebb lettem.

Tudok munkában felelősséget vállalni, átlátok problémákat, ugyanakkor sok dologban éretlen, bizonytalan vagyok, pl magánéletben.

Sokminden nem zavar, ami régebben kétségbeejtett, pl. hogy mit gondolnak mások. Ha valami zavar, azon is sokkal könnyebben túlteszem magam, mint korábban.

De tényleg vannak olyan dolgok, amikben túlzottan idealista és gyerekes vagyok. Szóval egyik részem fejlődött, felnőtt, másik részem pedig kb. 10 évvel fiatalabb a valós koromnál.

2015. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3assal értek egyet.

Belül ugyanolyan vagy.

Max a tükörben vagy egyre öregebb.

2016. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!