Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember vagyok én? Miért...

Milyen ember vagyok én? Miért van az, hogy mindenki hirtelen felnőttnek kezel? Hogy lehet ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Üdv, 19 éves fiú vagyok, de mindenki, aki nem ismer, idegen emberek magázódnak velem, meg más dolgokban is felnőttnek néznek, kezelnek. Írok pár példát, rengetek ilyet tapasztaltam már. Plázában vásárolgattam anyámmal, leszólított minket egy nő, aki valami kedvezményes két fős utazást reklámozott, és mondta nekem, hogy biztos szívesen kikapcsolódnék a feleségemmel, és rámutatott anyámra, én meg tisztára kellemetlenül éreztem magam, és mondtam, hogy kérem, ő nem a feleségem, hanem az anyám, a nő meg csak csodálkozott, és bocsánatot kért. Másik ilyen eset volt, hogy a nagypapa születésnapját ünnepeltük egy étteremben, a pincérnő a rendelésnél az idősebbekkel magázódott, a fiatalokkal tegeződött. Lányunokatesóm 23 éves, a fiú unokatesóm 22, őket simán letegezte, velem meg magázódott, és nem értettem, miért. Boltokban meg volt, hogy én vásároltam be, és előfordult, hogy vettem alkoholos italt, és egyszer sem kértek tőlem személyit, simán beütik. Akik jól ismernek, meg a rokonaim nem kezelnek így, de már kérdeztem erről a szüleimet, apám nem akart erről beszélni, mert őt nem érdekli, anyám meg azt mondta, hogy ez valószínű azért van, mert hirtelen, 1-2 év alatt olyan felnőttes lettem, magas vagyok, felnőttnek nézek ki, az arcom meg a hangom is olyan felnőttes. Én annyira nem érzem magamon ezt a változást, és furcsa nekem. Meg az idősebb unokatesóimnak is mondtam ezt a problémámat, de ők nem tapasztaltak maguk körül még ilyesmit, őket nem nézik öregebbnek, sőt inkább fiatalabbnak. Hogy lehet ezen változtatni, mert én még nem akarom, hogy így viszonyuljanak hozzám?

2014. okt. 9. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Mi bajod van? Az természetes, hogy felnőtt ember lett belőled, és úgy is nézel ki. Örülj neki, ez szerintem pozitív dolog. Inkább használd ki az előnyeit!
2014. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

örülj neki:D én szívesen lennék a helyedben. étteremben a pincér a felnőttelnek konyakot hozott a gyerekenek meg nyalókát. kettőt tippelhetsz hogy mit kaptam...

20/F

2014. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!