Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amire nagyon vágyunk, az...

Amire nagyon vágyunk, az teljesül?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemre szeerncsére ez a jellemző. Mindig annak a srácnak tetszettem, akiről álmodoztam, és olyan szituációkba kerültem, amikre vágytam.

Gyerekként eléggé az átlag alatt éltünk, mindig arról álmodoztam, ha felnőtt leszek, egy nagyvárosban fogok élni külföldön, és nagyon jó körülmények között. Pont így élek most.

De apróságokra is igaz. Pl mindig találtam olyan ruhát a boltban, amilyet elképzeltem, mindig arra vágytam, hogy szépnek lássák a szemeim/hangom/stb, és mostanában ezeket dícsérik.


Ez valami vonzás törvénye? Vagy véletlen?


2015. szept. 23. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem.
2015. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem szenvedsz önbizalomhiányban. :D
2015. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mázli, semmi más. Nevezhetjük sorsnak is .
2015. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük szerencsének. De tényleg csak szerencse. Bárcsak nekem is ilyen szerencsém lenne! Szóval CSAK szerencse.
2015. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem CSAK szerencse! :-)

... mert, nem csak a tettek, hanem a gondolkodas az ami nem utolso sorban az eredmenyhez, a sikerhez vezet. Ok-okozat törvenye. Ahogy egy labda visszapattan, ha a falnak dobod, ugyanazokat a gondolatokat kapod vissza, amiket kisugarzol.

Nem hiaba mondjak, hogy 'gondolkozz pozitiven'

Ha, mar elöre ugy mesz be a vizsgakra, hogy megbukok, akkor nagy a valoszinüsege annak, hogy az ugy is lesz. Ezert, nem szabad a rosszra, rosszat gondolni.

Szerintem, a kerdest feltevö forumozo, mindig pozitivan gondolkodott es ezt a pozitiv energiat is sugarozta ki a környezetebe. Ez a pozitiv energia pattant (mint a labda) vissza önmagara.

Ahhoz, hogy az energiat befolyasolni tudjuk, ahhoz kell egy impulzus, ami a fejben kezdödik es gondolattal, gondolkodassal lehet letrehozni.

2015. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálam is így van! :) Csak akarni kell!
2015. szept. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#5 Küldenél egy kis energiát, nagyon megköszönném.

Nem akarok kötekedni,de azt teszem,ekkora baromságokat.

Vizsga rendben,pozitívan kell hozzáállni, bár lehetsz akármilyen pozitív, úgyis a felkészültségi szint a lényeg.

Milyen energia áramol meg hova?

Mi van?


Bárcsak úgy lenne,amire az ember nagyon vágyik,az teljesülne.

Sajnos ez nincs így.

Neked Kérdező azért sikerülhettek ezek,mert

1.nem irreális dolgokat akartál

2.szerencséd volt

3.nyilván tettél is értük,hogy úgy történjenek, ahogy

Hányszor volt velem olyan,hogy gondoltam valamire,de jó lenne, vagy ilyesmi, erre nem pár hét múlva jön szembe velem az utcán, majdhogynem elgáncsol....

2015. szept. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#7 szamu hozzaszolonak.


:-)

Sajnos energiat küldeni senki sem tud, en sem. :-)

Nem is erröl van szo.

Engedd meg, hogy hadd szemleltessem az elmondottakat egy visszakövethetö peldaval.

Megyek a mezön a kutyaval. A hatarban megpillantok egy masik kutyast, aki szinten setaltaja az ebét. Nagyon megörültem, hogy végre látni fogjuk egymát. A nelkül, hogy mondtam volna valamit, vagy valtozott volna a testtartasom, a kutyam rám nézett, a fang kinyilt (nyitott fang jo jel a kutyaknal) és elkezdte a fejet ide-oda forgatni. Terepszemlét tartott. Egyböl erzekelte, felvette azt a pozitiv energiat amit kisugaroztam. Nem hiaba mondjak, 'olyan a kutya, amilyen a gazdaja.' Egy ideges, kapkodos, stresszes ember negativ energiat sugaroz ki, ami a környezetere negativan hat. Az allat rögtön felveszi ezt a negativ energiat es negativan is reagal. ... de nem csak az allat. Pl. a munkahelyen is megfigyelhetö, ha valamelyik munkatars stresszel, ez a negativ energia atragad az illetö munkatarsaira is.

2015. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mi a bánat az a fang?
2015. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A 'fang' szo szerint (angol-nemet) , 'agyar'-at jelent. Kutyaskörben ez a szohasznalat nem ismeretlen. A magyar nyelvben is gyakran alkalmazzak a szo, igy 1:1-be lopta be magat es egyre jobban terjed.

Röviden a kutya 'száját'ertik alatta.

2015. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!