Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a plázacicák?

Milyenek a plázacicák?

Figyelt kérdés

Hogy viselkednek?

Milyen szokásaik vannak?

Hogy beszélnek?

Hogy öltözködnek?

Milyen kifejzéseket használnak?

Van itt olyan fiú aki kifejezetten az ilyen lányokra hajt?

...Stb



2015. szept. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszú karmuk van és sokat nyávognak.
2015. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedés: sokat hisztiznek, teszik az agyukat.

Szokás: a fent említettek.

Beszéd: nyávogós

Öltözködés: Nike air max + cicanadrág + valami menő, drága felső.

Kifejezések: A p*csába, letörött a műkörmöm.

stb.

2015. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesus, letört* :DD

Este van már nekem

2015. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs saját stílusa és a személyisége is gyenge, ezzel az ál-szereppel könnyebben elboldogul a világban, lehet néha még úgy is érezheti, van önbizalma. Azért a fiatalok nagy része szerintem kinövi ezt egyszer.
2015. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség a letört és a letörött között?


Hát a sztereotípia szerint írom le,ezt azért hangsúlyoznám.


- kényeskedve viselkednek, és azt gondolják, csak az a jó, aki úgy öltözik, mint őt. Én nem azokat tartom pláza cicának, akik csinosak, drága ruhákban járnak (lehet, hogy megtehetik), vagy adnak a külsejükre, hanem akik emellett nem tartják fontosnak egy ész kifejlesztését is, illetve akik megszólják azt, aki másképp öltözködik. De nekik egyértelmű stílusuk nincs, nincs olyan, hogy ő főleg ilyen vagy olyan színeket visel, minden évben azt hordja, ami divatos, ez igaz a frizurára, körömre, mindenre.

- Plázába is járnak, de szerintem ez nem is feltétlenül szükséges. Nyilván ott veszik a ruhákat, de a lényeg, hogy kissé átlagos hobbijaik vannak. Pláza cicák ritkán ismernek wales-i jazz zenekarokat vagy afrikai irodalmat, a hobbijaik általában tévézés, zene, olvasásból a mainstream, szelfi, vásárlás, kreatív hobbiból is a divatosak, pl.: amatőr fotózás, de nem a makettépítés vagy a madárgyűrűzés. Nem nagyon mennek madarásztáborba.

Hogyan beszélnek? Előadják, hogy kövérek, csúnyák, várva a megerősítést, hogy szépek. A témák sem túl elmélyültek, kibeszélnek másokat.

Öltözködésre szerintem már reagáltam.

Kifejezések: sokat vihognak. Vagy például: "Úr isten, ez a dal már 5 éves!", vayg "Te orthopéd cipőt hordasz? Mennyibe került? Én 10 Ft-ot nem adtam volna érte!" - Valós példák.

Még pár dolog:általában kozmetikusnak, fodrásznak készülnek, ha valami komolyabbnak, akkor az is ilyen divatosabb dolog, hogy állatorvos. Az sem biztos, hogy aki pláza cica, az a szó klasszikus értelmében ostoba, az én ilyen osztálytársaim sokszor kitűnő tanulók voltak. Viszont nem intelligensek ettől. Odamegy hisztizni a tanárnak, hogy mért nem ötös a dogája, a tanárt is kicikizi a hátsó padban, nem számít neki a becsület (hogy puskázik-e, úgy dönti el, hogy mekkora a lebukás veszélye), az érzelmi intelligenciája sem magas: kibeszélik egymást is, a barátságuk nem igazi, csak felszínes. Általában a meggyőződésük is divatos, pl. nem azért támogatják a melegek jogait, mert az fontos, hanem mert cuki ha van egy meleg barátjuk. A siketek jogait nem támogatják, vagy a tolószékesekért, velük nem menő moziba menni. Ja, és általában elhiszik a sztereotípiákat, nem néznek utána a dolgoknak.

Biztos van fiú, akinek ez jön be, lány lévén ehhez nem tudok mit hozzászólni.


Ismét hangsúlyozom: ez a sztereotipikus példa.

2015. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!