Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lessz valaha is egyéni személy...

Szfeo kérdése:

Lessz valaha is egyéni személyiségem? Hogy veszem észre ha lessz? Milyen érzés ha van valakinek (igazi, rendes) személyisége és konkrétan tudja mit szeretne az élettől?

Figyelt kérdés
Igazából nemtudom ki vagyok,de nem vagyok az aki lenni szeretnék,vagyis nemtudok minden körülményben úgy teljesíteni ahogy azt helyesnek gondolom.Eltérő csoportokban eltérően viselkedek a csoport elvárásának megfelelően.Több csoport/baráti kör tagja voltam már rövidebb/hosszabb ideig.Most nemrég új csoporthoz kerültem a falumba lassan 1 éve mert az előzőekkel nem jöttem ki annyira jól.Felfogok valaha is nőni ? 20/F

2015. szept. 26. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
bizonyos tekintetben mindenkinek egyedi személyisége van ;) vagy ha ez segít ,,Mások személyiségének darabjait használom a sajátom összerakásához." Kurt Cobain
2015. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy 20 évesen megtanulhattad volna, hogy a "LESZ" szót nem két S betűvel írjuk.
2015. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!