Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vékony vagy pont jó?

Vékony vagy pont jó?

Figyelt kérdés

168 cm/ 52-53 kg

Nem akarok fogyni, de ha stresszelek, keveset eszem. Viszont ha meg annyit fogyasztanak amennyi jól esik, már bálna lennék. Ezért minden nap nézem a mérleget, mert félek, hogy hozok.

16/l



2015. szept. 26. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Toled fugg.


Mindjart jonnek a valaszok, hogy jujj de vekony, 53 az tul keves meg ilyenek...en is ennyi vagyok de 170 cm. Lemegyek 50-ig mert ki nem allhatom ha annal tobb vagyok, viszont nekem vekony is a csontozatom. Masok szerint nem kene fogynom de nem az o testuk, ugye?


Szoval a sajat tested, ha neked igy tetszik, maradj annyi, ha izmosodnal, akkor az is jo, lenyeg, hogy egeszseges legyel.

2015. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Te vagy az Ica? Mangal Ica?
2015. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ te hogy érzed magad én 160 centisen 80 kilóval is pont jó vagyok mások meg le vannak sz*rva nem érnek annyit mint egy finom kolbászos-omlettes calsone :D
2015. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!