Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Plusz pont/"szexibb"...

Lányok! Plusz pont/"szexibb" ha egy srác mondjuk egész jól mozog? Gondolok itt parkour, free run ilyen gimnasztikai dolgokra, de elég vékony. Jobb mint ha kigyúrt lenne?

Figyelt kérdés
Az átlagtól sokkal de tényleg sokkal hamarabb megtanulok mindent fizikai értelemben.(3 nap alatt rundel, flick, hátra szaltó már ha mond valamit) Nagyon jó mozgás meg minden, de elég vékony vagyok a 185cm magas 69/70Kg, ráadásul még tölcsérmellkasom is van. Szóval röviden jobban rámozdulnátok egy "jó mozgású" srácra mint egy kigyúrtra?

2014. dec. 10. 22:06
 1/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Jah szerintem tuti... pláne, ha meg is tanít valami könnyebb trükkre... de mindegy, hogy mozgás, felőlem bűvészkedhet is vagy elég ha csak felismeri a rovarokat vagy jól sakkozik. Jó buta példák tudom... de az már jó irány, ha nem sorozatokon függ és a gépe előtt hever egész nap...

A vékonyság meg szintén tuti, én személy szerint nem szeretem a kigyúrtakat, de ezzel gondolom az átlag nem így van.

Egyszerű... csak legyél önmagad, és mindent azért csinálj, mert élvezed és örömöd leled benne... ezáltal megváltozik a kisugárzásod, kiegyensúlyozottabbnak fogsz látszódni, legyél laza meg spontán és az tuti.

2014. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lucia99 válasza:
Nekem jobban tetszik ha a fiú hajlékony meg jólmozog mintha kigyúrt lenne :)
2014. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, akik ki vannak "gyúrva" azok is lehetnek hajlékonyak.. csak nyújtás kérdése.
2014. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as itt nem csak hajlékonyságról van szó hanem mozgékonyságról is! Ez kondizóknál nincs meg. A vékony alakról nem is beszélve.
2014. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÉN is így gondoltam. Tehetségesebb ha lehet így fogalmazni.
2014. dec. 11. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem ez nagyon sok lánynál "plusz pont". Nálam is, de azért nem csak ez számít társkeresésnél.
2014. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Wow, 3 nap alatt? Nekem fél év kellett ezekhez. Igaz én akkor 10 éves voltam. Számomra előny lenne, a hasonló érdeklődés miatt. 17/L
2015. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!