Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valakinek...

Mit jelent az, ha valakinek fehér, hosszú ruha van és ilyen csúcsos sapka?

Figyelt kérdés

Egyszer egy rajzfilmben láttam, hogy ilyen szerelésbe öltözött emberek akartak egy fekete férfit felakasztani, csak mert fekete volt. Viszont hiába kerestem neten, nem találtam semmit erről ._. Pedig biztos vagyok benne, hogy láttam már máshol is.

Valaki nem tudja, kik azok az emberek, akik igy öltöznek fel?


2015. szept. 27. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ku-Klux Klán a csoport neve, Amerikában elterjedt illegális mozgalom, céljuk a "fehér hatalom" megszerzése, illetve fenntartása, ezért több embert is megfélemlítenek és megöltek bőrszíne, hovatartozása miatt.A XIX. században alakultak, céljuk a feketék kiirtása volt, azóta egyre kevesebben vannak de léteznek még, titokban gyűléseznek és hajtanak néha végre rasszista akciókat.
2015. szept. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a Ku Klux Klán lehet szerintem amire te gondolsz: [link]
2015. szept. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő a pápa!
2015. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!