Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van valamilyen "furcsas...

Nektek van valamilyen "furcsasagotok"? Lehet tulajdonság vagy szokás es szegyenlitek esetleg, (senkinek nem mondanátok el, mert cikinek tartanátok). Ez lehet rossz/jo/különleges. Es ha van, kinek mi?

Figyelt kérdés
Irjatok nemet és kort is legyszi:)

2015. szept. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok műanyag is bigyuszt megrágok pl filckupak..14
2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegennyelveken szoktam magammal "beszélgetni", így gyakorlom a beszédet.
2015. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bezárkózom a fejemben kialakított világba, hogy kirekesszem a kiábrándító valóságot. 23/l
2015. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyan értékítéletem van, ami az átlagtól eltérő.
2015. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom magamról, hogy nagyon sok van, de ilyenkor persze egy se jut eszembe :D

Talán az, hogy elég élénk a fantáziám, gyakran szoktam álmodozni, ábrándozgatni bizonyos dolgokról és ez sokszor azt a "mellékhatást" szüli, hogy elfeledkezek magamról és arra döbbenek rá, hogy magamban beszélek, akár az utcán is.

21/F

2015. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fejemben átélem a könyvet amit olvasok/írok
2015. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lila Macskaszem válasza:

Én a plüssállataimmal🐾 (és néha magammal) beszélgetve elkántálom az aznapi teendőimet. Néha még angolul is... Sokan hülyének néznek, de amíg beszélek, ez nekem nem számít.


Sokszor (főleg tanórákon) röhelyes szituációkba képzelem magam, pl. hogy szupererőm van, vagy visszaszólok a zaklatónak. 😛 És tulajdonképpen a többieknek az jön le, hogy : odanézz, a fura csaj megint magában beszél!


Nekem ennyi. 🙋

2018. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!