Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Büdös lábbal lábsérüléssel...

Büdös lábbal lábsérüléssel fordulni - mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Pár napja megsérült a lábam. Most semmiség de akkor azt hittem belehalok. Három dolog miatt nem mentem el dokihoz; egyrészt, mert tudtam nem komoly; nem volt reccsenés és enyhült a fájdalom - ki nem állhatom a dokihoz járást - féltem mert nagyon büdös a lábam. Ez nagy gond, hiába fürdök, hiába tisztítom a cipőim, mindig az. Elgondolkodtam, ha egyszer tényleg valami baj lenne, mit lehetne csinálni ? Szerintetek mi lenne a megoldás? 26/L

2015. szept. 29. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj a főkérdés helyesen úgy kezdődik büdős lábbal lábsérüléssel orvoshoz fordulni
2015. szept. 29. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
A baleseti sebészek nagyon harcedzettek.
2015. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg el kéne menni orvoshoz a lábszaggal, mert az nem normális. Lehet pl. gomba vagy tudomisén. Keress ré a gugliban, mi okozhatja.
2015. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,ha orvoshoz menetel előtt lemosod alaposan befújod fél flakon izzadásgátló lábsprayel ,felveszel egy tiszta cipőt ami még nem büdi ,hogy büdös legyen az orvosnál.

Mellesleg hoznak ilyen helyre ezeréve nem fürdött csöveseket is szóval...bírják.

2015. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2015. szept. 30. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!