Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért jó? Hosszútávon ez...

Ez miért jó? Hosszútávon ez megoldás?

Figyelt kérdés

A környezetemben olyan emberek vannak - pár kivétellel -, akik megjátsszák, hogy bírnak, de amúgy meg teljesen érzem, hogy ez csak színjáték. Ha pedig rákérdezek, akkor megy a mekegés-makogás, hogy ezt nem is így gondolták, stb. Ha van valami feladat, akkor meg rám hagyják, nem feltétlen szólnak, hogy ne csináld, vagy ne úgy csináld.

Ez egy pszichológiai viselkedési mód, de a megfelelő szakszót nem tudom rá.

Mire jó ez hosszútávon?



2015. júl. 21. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Nem akarnak maguknak ellenséget szerezni. Hosszútávon jól jöhetsz segítségnek.
2015. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés inkább azért érdekes, mert te miért tartod olyanokkal a kapcsolatot akik felől azt érzed, hogy nem bírnak?

Amúgy pedig jól leírta a felettem lévő, hogy lehet később még jó leszel valamire.

2015. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a munkahelyemen van, és sajna egymásra vagyunk utalva a kiosztott feladatok, beosztások miatt (helyettesítések, stb.miatt). Igen, sokszor tapasztalom ezt a „lehet később még jó leszel valamire” című dolgot: leginkább emiatt húzom a rövidebbet, amin azért próbálok változtatni, csak ha bemondom az unalmast, akkor meg az a bajuk, hogy „megvadultam”, hogy nem vállalom be a feladatot. Szóval nehéz.
2015. júl. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!