Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál, ha ma közölnék...

Ubul Ubul kérdése:

Mit szólnál, ha ma közölnék veled halálod pontos időpontját?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogy mit tennél, ill azt is. Az érdekel, hogy élnél együtt a tudattal? Mesélj.
2015. okt. 2. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha az időpont közeli akkor a nyakába borulva sírnék örömömben. Ha távoli időpont akkor eléggé magam alatt lennék.
2015. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Valószínűleg nem hinném el, de ha nagyon hatna rám, akkor a kérdéses nap után kinyitnék egy minőségi vörösbort. :)
2015. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Azonnal látnám, mire van még időm és mire nincs, mibe érdemes belevágnom és mibe nem. Persze azt sem árt tudni, mindenképpen meghalok-e azon a napon vagy csak abban az esetben, ha nem változtatok valamin.
2015. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem magának a hírnék örülnék, hanem annak, hogy feljönne a "ha már meghalok" gondolat, lenne motivációm megcsinálni mindent amit szeretnék.. A legnagyobb álmaimmal, félelmeimmel szembenéznék, minden amit adrenalint ad, minden amit nem mertem megcsinálni, pedig tudom a szívem mélyén, hogy biztosan élvezném.. Minden dolgot ami adrenalinnal tölt fel kipróbálnék..

Egyszerűen csak kiélvezném az életet, biztos nem pazarolnám el az utolsó napjaimat.. Megismerkednék rengeteg emberrel, és senkinek se sírnám el a bajomat csak élvezném velük az eltöltött időt..

2015. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Halálfélelme senkinek sem lenne?
2015. okt. 2. 18:01
 6/13 anonim ***** válasza:
én biztos kizárnám azt magamból, nem lenne időm rá a rengeteg jó dolog mellett:)
2015. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Milyen furcsa, hogy a legtobb ember akkor vallalna be az almait, ha ilyen tortenne...miert nem lehet eleve ugy elni, hogy "mindent beleadunk"?
2015. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék, elfogadnám és így már nem lenne halálfélelmem sem, hisz tudnám, hogy addig bármit tehetek nem halok meg :-) a végén pedig felkészülnék rá.
2015. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:
Alapjáraton sincs és életösztönöm se. Ha messze lenne,akkor merészebb lennék. Ha holnap reggel,akkor kicsúszna egy "bameg" :D
2015. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örömtáncot járnék örömömben.


Számolnám vissza a másodperceket és sokat aludnék, hogy gyorsabban teljen az idő.


halálfélelem? Mi a fenének? Ilyen sz@r hely mint a föld és vele együtt az élet, úgysincs mégegy.

2015. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!