Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál, ha ma közölnék...

Ubul Ubul kérdése:

Mit szólnál, ha ma közölnék veled halálod pontos időpontját?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogy mit tennél, ill azt is. Az érdekel, hogy élnél együtt a tudattal? Mesélj.
2015. okt. 2. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó... Biztos vagyok hogy rengeteg vakon, süketen, némán született ember, a rengeteg daganatos, fogyatékos, vagy akár csak éhező ember szívesen cserélne veled.. Van akinek megvan mindene mégse tudja élvezni az életet, mert csak a rosszat látja bele akár 80 évig.. Sokat aludnál, tehát nincs miért aggódnod, nem kell melóznod reggeltől estig hogy az éhségbe bele ne halj, rengeteg szabadidőd van, megvan a képességed hogy fejleszd magad jobbnál jobbra, gondolom még vannak hozzá eszközeid is, meg további lehetőségek.. Sok ember a semmit téve várja el az élettől hogy elé pakoljon mindent, ha most megnémulnék, megsüketülnék és lebénulnék nyaktól lefele egyszerre, AKKOR SEM MONDANÉK LE MAGAMRÓL, nemhogy ha mindenem megvan.. Az tény hogy sok nyomorúságon át kell menni ahhoz hogy valaki igazán kiválóvá váljon, de ezeket a nyomorúságokat is lehet pozitívan tekinteni.. Én már csak tudom..
2015. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért, de ezt szükségesnek éreztem leírni.. Nem feltétlen örülnék a hírnek, de elfogadnám.. Azokkal és azt csinálnám amit a legjobban szeretek, de nem elsősorban magamra gondolnék, mint ahogy általában sem.. Nem ettől tekinteném különlegesnek magam, és másoktól se várnám el, sőt kifejezetten zavarna.. Kiélvezném az utolsó pillanatokat, és akiket a legjobban szeretek, mindent megadnék nekik amit csak adni szerettem volna, csak hogy bűntudat nélkül elmehessek:D Megköszönném nekik, hogy akármilyen formában is de jobbá tették az életem! Megbocsájtanék mindenkinek! És ki tudja, még akár valami csoda is történhet, és nem halok meg..:) Rengeteg ilyen történetről hallani, hogy az orvosok lemondtak az illetőről, aki elfogadta, és csak szimplán élvezte tovább az életét ahogy eddig, és 90 éves koráig vagy tovább élt..:D


20/f

2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha megélek legalább 80-at akkor nem lennék csalódott, az alatt elég rosszul érezném magam, ha teszem azt 10-20 éven belül lenne az időpont akkor meg nagyon nagyon rosszul érezném magam :)

Alapvetően szeretnék sokáig élni, persze nem mindegy milyen állapotban, de ezért lehet tenni szerintem.

2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!