Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember kiskorában felvett...

Az ember kiskorában felvett berögzüléseit, hogy növi ki? Pl szexről való beszélgetés, ilyenek?

Figyelt kérdés

Vagy, pl nem tudok emberek előtt őszintén megnyilvánulni és káromkodni egyet..hanem mindig ilyen félig elhalóan befejezem amit mondani akartam


Aztán még a fogszabályzó is egy ilyen téma volt, bár most már túl vagyok rajta, meg ezt csak a családom tudja, szóval csak ők mondogatják néha, azt gondolva, hogy vicces..-_-


Most nem is arról beszélek, hogy a szexről kéne beszélgetni a barátokkal órákat, csak ha valaki felhoz, vagy tesz egy megjegyzést, akkor csöndben várom, hogy "elmúljon" a téma, mintsem, nevetnék, vagy csatlakoznék én is


Az emberek nem értik, furán kezelne néha, ezek miatt..


Már kérdezték páran, hogy te nem ismerkedsz, nincsenek ismerőseid vagy mi van?



2015. okt. 3. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
22v
2015. okt. 3. 12:21
 2/4 A kérdező kommentje:
f
2015. okt. 3. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatosítod magadban, hogy amit mondanál az nem lenne ciki. Ha úgy érzed kitudódna, hogy a szüleid épp figyelnek, erősítsd meg magadban, hogyha így is lenne (márpedig nem így van) akkor sem lenne gond.

Ha jól sejtem konzervatív nevelést kaptál..?

2015. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De a szüleimmel akkor sem lehet ilyenekről beszélni, mert halál ciki..emlékszem, mindig ha a tv-ben már kiejtették a "szex" szót, már én éreztem gázul magam..meg volt, hogy vmi modellekről szóló riport volt és kiküldtek


a gond az lenne, hogy cikinek érezném magam, és ez lemerít, elveszi az energiáimat és nem tudok a szemükbe nézni


meglehetősen konzervatív, ha lehet így mondani, igen, akkor megfogadtam, ha nekem lesz gyerekem, ilyet az életben nem játszunk..

2015. okt. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!