Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról akik melegítőben vannak (nem csak abba) fiús vagy jól áll nekik? Mi áll jól egy lánynak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!

2015. okt. 7. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lány kicsit lazább, sportosabb (neadjisten fiúsabb) kinézetű/viselkedésű és nem akar mindenáron olyan görcsösen nőies lenni.

Melegítő és melegítő között is van amúgy különbség, láttam már olyan lányt, akinek nagyon jól állt és olyat is, akinél rontott az összképen.

Lenézni viszont egy lányt se fogok emiatt, elvégre mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy kényelmesen öltözködjön, nemtől függetlenül.

21/F

2015. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fekete hosszú haja van és mezítláb van, akkor tuti nyerő nálam. Szerintem a legtöbb lánynak jól áll a melegítő - feltéve ha nem kövér. (33f)
2015. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!