Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon béna vagyok és ez...

Nagyon béna vagyok és ez engem zavar. Fiúk mint gondoltok a bénázós lányokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé ügyetlen vagyok és nem csak akkor ha egy olyan fiú közelébe vagyok aki tetszik,hanem ha akár otthon vagyok vagy bárhol...

Le eszem magam meg leöntöm.Ma pl.:moziba voltam a családommal és kiborítottam 4-szer a pattogatott kukoricát és így "elfogyott"a fele...Pocsolyába lépek,botladozom,elesem(főleg a suliban a lépcsőknél sokszor elő fordul,hogy mellélépek)kiborítom a levest,ha zavarban vagyok mindig hülyeségeket beszélek,sokszor ejtem el a telefonom és előfordul az is,hogy beakadok és csinálok egy lyukat a felsőmbe vagy nadrágomba...Nekem ez eléggé cinkes és kellemetlen.

Amúgy ez a fiúkból olyan hatást vált ki,hogy"de béna"?Vagy inkább aranyos/cuki?Gondolom mind egyik fiú mást gondol de kíváncsi vagyok,hogy melyik"csapat"van többen.Arra is kíváncsi lennék,hogy van-e harmadik féle gondolat.Első sorban a fiúk véleményére vagyok kíváncsi de jöhetnek a lányok véleménye is.



#fiú #probléma #bénázás #Ügyetlenkedés
2015. szept. 9. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukinak nem mondanám ha pl. kisétálsz egy autó elé mert nem figyelsz,viszont a béna szó ilyen esetben nem lenne oda illő.Ilyen vagy és kész,nálam semleges vagy.
2015. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azért annyira figyelmetlen nem vagyok,hogy kilépek egy kocsi elé,inkább ha nem érzem biztosra,hogy áttudok menni meg várom amíg az összes autó elmegy vagy átengednek.Remélem ez majd elmúlik.
2015. szept. 10. 00:05
 3/11 gnoomage ***** válasza:
Hát, egy kis cukiság lehet benne, bár ha negyedszerre hagynád el a kutyámat pl mert elestél a járdán és elengedted a pórázt, lehet ideges lennék.
2015. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, hogy mennyire fog tetszeni a valaszom, de az a helyzet, hogy ha egy szep lany benazik, akkor az tud cuki, aranyos lenni. Nem mindig persze.

Viszont ha egy kevesbe szep lany kovet el hasonlo dolgokat, akkor o csak bena... :/

Persze ez csak az en velemenyem. :)

19f

2015. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok (24) és szintén ügyetlen, nem néznélek le azért, ha csak szimplán ügyetlen vagy. Viszont kérdés, hogy milyen a mozgásod, hogyan lépkedsz. Pl. próbáltál már táncolni? Ha igen, olyankor valamennyire kecsesen mozogtál vagy úgy lépkedsz, mint egy "falábú" izmos férfi?

A hangod milyen?

Hány éves vagy? Próbáltál már ezen tulajdánságaidon változtatni pl. azzal, hogy jobban odafigyelsz az "itt és mostra"? Pl. ha 14 éves vagy, még tök könnyen változtathatsz (sőt, szinte a korral jár, hogy szeleburdibb vagy). Ha 24, akkor már kicsit nehezebb.

Szóval ha ezekre válaszolsz, többet tudok mondani. Tényleg lehet cuki is (ún. hasraesés effektus), de lehet kiábrándító is.

2015. szept. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De miért zavar ez Téged?

Én meg olyan vagyok, hogy szeretek "béna" lenni, és szeretem, ha nevetnek rajtam, velem, akkor tudom, hogy kedvelnek, meg elfogadnak.

Azok, akik meg ilyen nagyon merevek, humortalanok, maximalisták, törtetőek, engem nem érdekelnek, és hamar észreveszem, hogy ilyenek.

Keress olyan barátokat, akik elfogadnak ilyennek, és azért vigyázz magadra. :)

2015. szept. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne becsuld alá magad!

Fel a fejjel.Egyszer élsz!Ha végig csak sajnáltatod magad sz@rt nem fog érni az életed.

Pozitívan állj a dolgokhoz!

2015. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

Én szeretem az ilyeneket :D

Szerintem inkább cuki.


20/F

2015. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány voltam fiatalabb koromban. Az összes osztálytársam kiröhögött miatta, nem akartak velem barátkozni, mert egy bénával ciki, a fiúk keresztülnéztek rajtam.

Szóval akármit is írnak itt, hidd el, a nagy többség égőnek találja, ha ilyennel mutatkozik.

2015. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"ha zavarban vagyok mindig hülyeségeket beszélek..." Ne foglalkozz vele, ezzel így van mindenki! :D
2015. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!