Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fizikai dolgozók miért...

A fizikai dolgozók miért nézik le a szellemi munkát végzőket?

Figyelt kérdés
Olyan megjegyzéseket tesznek, hogy én egész nap csak a karosszékben ülök, az nem munka, nem is tudhatom, hogy mi az a munka! Közben nekem még munkaidő után is tele a fejem munkával kapcsolatos gondolatokkal, ők meg mennek sörözni.

2015. okt. 8. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét oldalról van lenézés meg ítélkezés. Én mindkét típusú munkát végeztem, és mindkettőben ugyanúgy ki lehet fáradni, és mindkettő lehet éppen ugyanannyira stresszes. Én nem nézek le senkit azért, ami a munkája, de az olyanoktól, akik csak az egyik oldalt tapasztalták és ezért játsszák az eszüket, hogy nekik mennyivel nehezebb és tessék őket sajnálni... na az ilyen emberektől falra tudnék mászni!
2015. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!