Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy egy kover...

Miert van az, hogy egy kover lany vagy idegesitoen aranyoskodo vagy csontig bunko?

Figyelt kérdés

En nem ismerek kozep utat, pedig sok duci csajt ismertem es csak a vinnyogo, akkor is kedves vagyok ha te letojsz, vagy bunko vagy, illetve a ha mar ram nezel szemen koplek fajta embert.

Ez miert van? En ezert nem kedvelem oket, nem a sulyuk miatt, hanem mert csak egy iranyu szemelyisegeket ismerek.



2015. okt. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
vékonyaknál nem látod ugyanezt?
2015. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
nekem van tiszta jó fej túlsúlyos barátnőm, de ez tényleg jellemző trend, hogy vagy cukiskodni akarnak, vagy úgy viselkednek mint a bunkóbb fiúk
2015. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még nem találkoztál elég kövér lánnyal
2015. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Ugy vettem eszre, hogy akinek olyanok az adottsagai, szulok is nagydarabok, mar kiskoraban is szumos volt, talan betegseg all a hatterben, vagyis nagy mertekben nem tole fugg a suly, azok baromi normalisak.


Aki attol hizott ugy el hogy zabal mint a diszno, azok szoktak ilyenek lenni. Gyulolik magukat szerintem es ez ilyen aberraciokent jelenik meg, hogy vagy cukiskodik vagy egy igazi tetu.

2015. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!