Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan telik egy heted?...

Hogyan telik egy heted? Szabadidődben mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Általában hogyan telik el egy heted? A szabad óráidban mit csinálsz?

Milyen programot szoktál csinálni a családoddal,barátaiddal,pároddal (ha van). ?

Közösen ebédelsz vagy vacsorázol a családoddal?

Estefele mindenki elvonul TV-zni vagy gépezni vagy előfordul,hogy helyette beszélgettek egymással?

Légyszi írjatok életkort és nemet is.


U.i: Ti néha nem döbbentek meg rajta,hogy mennyire rohan az idő? Néha azt veszi észre az ember,hogy megint eltelt egy hónap,év.



2015. okt. 11. 19:55
 1/6 Adam_Hack ***** válasza:
0%
te aztán unatkozhatsz nem mondom. inkább takarítsd ki a lakást, ahelyett hogy a gép előtt kockulsz!
2015. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Xyrot ***** válasza:

Nos nekem a programom minden nap reggel 5-től este 6 óráig ugyan az..(meló utána meg edzőterem). A maradék szabadidőt általában a családdal meg a barátokkal töltöm. Lehet ez bármi a lényeg, hogy közös program legyen (példának valahova elmenni, beülni valahova vagy ha épp olyan a kedv akkor otthon valami filmet nézni,beszélgetni :)

Szerintem is rohan az idő, éppen ezért minden másodpercét megpróbálom kihasználni

2015. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bejárok az egyetemre és időnként találkozom a barátaimmal, elmegyek szórakozni, hogy ne távolodjak el annyira az emberektől, hiába nem élvezem ezeket és csak kényszerből vagyok ott.

Egyedül élek, mivel a kedvesem elhagyott.

Ahogy idősebb leszel, annál gyorsabban telik az idő és érzed öregnek magad.

2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom attól,hogy azt mondom,hogy gyorsan telik az idő.
2015. okt. 11. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
én vagy 2 hónapot voltam otthon úgy,hogy nem volt munkám sem semmi,barátaim sem voltak,és még sem unatkoztam :D de gyorsan letelik az idő,igen...iszonyat gyorsan
2015. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos én is azt érzékelem hogy gyorsan telik az idő


a hetem:

reggel kivánszorgok az ágyból, ha tudok, vagy meggyőzöm magam, hogy ez a reggeli előadás nem is olyan fontos, és alszok tovább :D suliban vagyok utána hazajövök és próbálok tanulni haladni a dolgokkal. albiban vagyok, itt most elég egyedül érzem magam, a lakótársammal kijövünk de ennyi. néha a kolis időket visszasírom, mert baromi jól éreztem magam a többiekkel a szobában, de nekem kell egy személyes tér is, nem szeretem ha 0-24ben emberekkel vagyok összezárva.

két-háromhetente járok haza úgyh családdal nem találkozok anynit, telefonon beszélünk. Eleinte napi szinten, de mostanában már 2-3 naponta. Anyám kezdi elfogadni, h már kezdek önálló lenni. :D Viszont ha otthon vagyok akkor kb minden este szoktunk beszélgetni.

Esténként gépezni szoktam, mostanában rossz szokásomm vált a kései lefekvés, pedig tudom mit kellene tennem...ezt most el se küldeni hanem menni lefeküdni :D de azért elküldöm :)

2015. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!