Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinalsz akkor, ha ugy...

Mit csinalsz akkor, ha ugy erzed hogy korulotted mindenki jobban nez ki, okosabb, viccesebb, szoval jobb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálok valamit, amihez én értek a legjobban.
2014. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ilyet soha nem érzek xDDDD

Mindig én vagyok a legjobb xDDDDD

2014. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így érezni, de aztán rájövök, hogy vannak sokkal rosszabbak is. Kezdj el sportolni, nekem nagyon sokat segített, és sokan mondták, hogy amióta sportolok nagyon megváltoztam. Ha nem szeretsz csapatban játszani, válassz egy személyes sportot. Mint pl a futás... Jó először nagyon nehéz lesz belerázódni, de aztán alig fogod várni, hogy újra futhass..

Vagy eddz zenére.. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok..

És nehogy azt hidd, hogy nálad mindenki jobb ez csak egy hülye komplexus, szinte mindenkinek vannak pillanatai, amikor ezt érzik.

2014. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig lesz nálad jóbb, de ez a tudat tesz erősebbé.

Igy lesz célod , hogy törekedj hogy felérj valakihez, azonnal nem fog menni, de ha küzdesz bármit elérhetsz.

CSAK SOHA NE ADD FEL!

2014. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Őszintén a kérdésedre válaszolva én is sokszor érzek ilyet, csak én ilyenkor bedepizek, hallgatok valami depis zenét és elsüllyedek az önsajnálatban, hogy értéktelen vagyok és talán fel se tűnne, max 1-2 embernek ha nemn lennék :/ ez persze nem megoldás, ha belegondolsz inkább örülj, hogy nem egy tök szegény országban élsz, van családod/barátaid, egészséges vagy, van munkád/tanulhatsz és biztos vannak nálad sokkal rosszabbak is ;)
2014. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!