Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Paranoiás vagyok, ha nem...

Paranoiás vagyok, ha nem szeretek magamról adatokat közzétenni az interneten, és képet se?

Figyelt kérdés

Facebookon meg sehol máshol, mert aztán meg kitudja ki él vissza velük, kitudja kik látják azokon kívül is akikkel eredetileg meg van osztva. Szóval veszélyesnek tartom eléggé az internet világát, túl veszélyesnek ahhoz, hogy adatokat tegyek közzé magamról pl. a facebookon.

Ez milyen viselkedés, hozzáállás szerintetek?


2015. okt. 12. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Bár van képem, hogy megismerjenek. De a nevem írtam ki normálisan, és nem is posztolok szinte semmit.

A falamra nem lehet írni. Ez jó, mert mostanában megint kijelezné ismerősöm ismerősének, hogy írt nekem.

Nem szeretek feltűnősködik. Ettől függetlenül se baj, hogy nem tudnak írni a falra, nem kell tudni, kiben vagyok jóban és sz artkverni...ismerőseimet se látni. Lakhely sincs megadva.

Ha megjelölnek egy bejegyzésben, képen, azt is jóvá kell előtte hagynom, hogy megjelenhessen.


Most ezzel vagy megnyugtatlak, hogy nem vagy egyedül, vagy rájössz, hogy durvább vagyok...:D Biztos vagyok benne, hogy jönnek most olyanok, akik szerint paranoia, meg ki tenne alád...de nekem a saját unokatesóm tette meg egy abszurd pletykával, pedig nem bántottam.

2015. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem annyira szeretem, de nem azért mert "jajj gonosz bácsi ellopja a képem".


Én azt utálom, hogy minden oldal összefüggésbe hoz mindennel, és lassan a rosszlányok.hu-hoz is facebook belépés kell. Főleg azokat utálom, ha fent vagyok mondjuk egy társkeresőn, amit nem akarok világgá kürtölni, az meg elkezd meghívókat küldeni a nevemben, meg megosztható profilt ad meg mit tudom én...


De néha előnyös is lehet egy jól felépített profil, munkahelyekkel, hobbikkal, értelmes posztokkal. És itt most nem kiscicás linkekre gondolok, hanem mondjuk a korábbi munkáimból, egyetemi munkáimból anyagok, kvázi portfólióként.

2015. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pusztan ettol meg nem vagy az. Szerintem ez egeszsegesebb hozzaallas, mint minden xart megosztani egyfolytaban.
2015. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem nevezném paranoiának, de óvatosabb vagy az átlagnál. Okosan, megfontoltan facezni, azzal nincs baj. Speciel nekem herótom van azoktól, akik minden lépésüket közzéteszik, és ott élik az életüket.
2015. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani, hogy kik lássák.

Pl. az én képeimet, adataimat csak az ismerőseim láthatják.

És valóban olyan ismerőseim vannak, akiket igazából is ismerek.

De így sem vagyok az a típus, aki mindent közzétesz.

Szerintem érhető, ha nem viszed túlzásba. Tehát ha azért mered használni az Internetet.

2015. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rólam sincs fent kép és nem is nagyon töltöttem ki magamról semmit a nevemen kívül.
2015. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még ennél is óvatosabb vagyok, mert nincs "hivatalos" Facebook-om
2015. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!