Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy csak azok...

Igaz az, hogy csak azok ismerkednek, barátkoznak interneten, akiknek valami mentális bajuk van?

Figyelt kérdés
Pl. itt az oldalon vagy facebookon, vagy bárhol az interneten
2015. okt. 12. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz az, hogy csak"

Nem.

2015. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak. Vannak, akik véletlenül ismerkednek meg és jóban lesznek.

De akik direkt így keresnek? Hát..Nekem volt rossz időszakom és több neten megismert ember viszont máig se normális. Főleg egy, de az nagyon nem. Csak lesek, hogy tudtam vele valaha is beszélni.

2015. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
én neten ismertem meg a barátom már lassan 2 éve. de előtte is ismertem meg embereket a neten. szerintem nem ostoba, az aki kihasznalja ezeket a lehetőségeket. :) nyilván szűrni kell, hogy kivel beszélgetünk, és nem árt a személyes kapcsolat sem, egy idő után.
2015. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is interneten ismertem meg a pasim, egyut leszunk 3 eve lassan, vannak barataim is a netrol, de van nagyon rossz tapasztalatom is, nem is egy, bar ugyanugy ha a valo eletben ismerkedsz is lehet csalodni... Szoval szo-szo. :-)
2015. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Bár szerintem sokkal normálisabb az, aki kifejezetten társkeresőn/barátkeresőn keresgél - bár utóbbi nem nagyon van - minthogy ismeretlenbe rád ír facebookon vagy itt.
2015. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem,bár én is egy csomó ilyen emberrel összefutottam már.

Bár talán nekem is van egy kicsi flúgom,de ők veszélyesek voltak :D

2015. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!