Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy fiú...

Miért van az, hogy egy fiú például csak szürke zoknit, vagy csak fehér zoknit vesz fel?

Figyelt kérdés
emberi tulajdonságok

2015. aug. 14. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

azok tetszenek neki, az megy az öltözékéhez...


pl én rózsaszín ruhát nem vennék fel soha, tehát én ilyen ellen vagyok...

zokninál van amit NEM veszek fel, de a többit igen...


22F

2015. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az tetszik neki, gondolom. De nem értem, hogy pontosan hova akarsz kilyukadni. Ha arra gondoltál, hogy ebből megállapítod egy tulajdonságát, akkor tévedsz.
2015. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy különösebb oka lenne. Én például legtöbbször feketét hordok (kivéve, ha titokzokni van rajtam, asszem így hívják a rövidet). Ennek oka, hogy megtudom venni pakkban, és így egy alkalommal általában 5 zoknit veszek, ami persze elhasználódik pár hónap alatt. És miért pont fekete? Mert az minden ruhához megy, és így nem kell válogatnom. Régebben nekem is volt mindenféle színű, de akkor bizony okozott gondot, hogy vettem volna fel a ruhát, de a zokni meg tökre nem ment hozzá, és ami ment volna, az épp szennyesben volt. Így hogy minden zoknim ugyanolyan, teljesen mindegy, melyik van épp szennyesben, és akár napközben is könnyen tudom váltani, ha kell. Szóval abszolút praktikussági okai vannak nálam.

Gondolom az említett fiú is hasonlóan van vele, mint én.

2015. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hááát, hogy ennek mi köze van az emberi tulajdonságokhoz, az szerintem: semmi.

De, a kérdésre válaszolva, ezek egyszerű színek, mennek mindenhez, plusz, gondold el, milyen bénán nézne ki színes zokni a mai srácokon. Amikor mindenki sötét színű ruhákat hord... és akkor kivillanna a neonzöld-kék csíkos zoknijuk.

Én meg tudom érteni, szerintem röhejes, ezek a színek viszont mennek mindenhez, egyszerűek, nem vonzzák feleslegesen a tekintetet.

2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi köze van ennek a Facebook-hoz?
2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a legtöbb ember hogy van ezzel, de én úgy választok zoknit, hogy megnézem jó-e a méret, nagyon nem érdekel, hogy a színe milyen, úgyis össze vissza hordom őket
2015. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így nem kell keresgélni a párját mosás után, bármelyik kettő passzolni fog.
2015. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak fehér, szürke és fekete zoknim van mert az volt jó áron a sportdirect.com áruházban. És 2-3 éve csak ilyet veszek mert olcsó és mindenhez jó.
2015. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fehérben nincs színezõanyag, ami egy fokkal valószìnūsíti h nem lesz büdös az ember lâba.
2015. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!