Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok olyan (külföldi)...

Tudnátok olyan (külföldi) youtubereket ajánlani, akik érdekes, különleges személyiséggel rendelkeznek, és érdemes nézni a videóikat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az érkeklődési köröd? Mert attól függ... Írhatok számomra érdekeset, ami talán neked -ki tudja- unalmas is lehet... Ezért szűkítsd , sztem.
2015. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából bármilyen youtubert megnézek, de szeretem az elgondolkodtatóbb videókat, meg azokat a videósokat, akik valamilyen formában inspirálják, motiválják az embert, és vannak komolyabb tartalmú videóik is. Nagyjából ennyi, ezen belül bármit szívesen megnézek.
2015. okt. 18. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keepin It Karl, Idunn GoddNess, Draw My Life, ScottDW... Ők mind nagyon kreatívak, imádom a videóikat, válogass kedvedre. :)
2015. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

buzzfeed, connor franta, cutiepiemarzia, domics, graveyardgirl, superwoman, mytoecold, agnescecile, nigahiga, psychosoprano, tadelesmith, tomska, sam hamper, heythereimshannon, soulpancake, peter draws

ezek többsége vicces, de sok videóban van üzenet és gondolatok is amellett, hogy szórakoztat. Van ami engem inspirál, mert én is alkotok, szóval lehet téged nem fog, de hátha. Vannak akiknek meg a személyisége annyira nem derül ki, csak akkor ha direkt olyan videót nézel. De szerintem mindegyiknek érdemes nézni a videóit:)

2015. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vsauce
2015. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jenna Marbles
2015. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!