Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha 14 éves létemre...

Az normális ha 14 éves létemre nagyon bejön a Dark ambient zene (mint Agoth meg Moëvöt) és a horror filmeket és ilyen témajú rajzokat is készítek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval csodálatosnak tartom a szenvedés és a halál látvanyát (nem nevet, eggyüttérez :D) anyum elől mindig el kell dugnom a rajzaimat és ha filmet nézek gépen akkor az előzményeket kitörölni. (Ha valaki kíváncsi rá hogy miket rajzolok, privátban szívesen küldök)

Jah és NEM vagyok kívancsi haszontalan kérdesekre hogy "majd kinövöd" "csak divatból lettél ijen" "csak külömbözni akarsz a többiektől" "büdös emós g*ci" ugyanis én mindig is ijen voltam, kis koromban is csak akkor nem mutathattam ki. Meg nem is divatból csinálom, pontosan az a problémám hogy nem vagyok eléggé közéjük való, ezért kiközösítenek, pedig én szívesen barátkoznék én velük, de félnek tőlem...



2015. okt. 19. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a gáz? Hogy ilyet megkérdezel. Ami tetszik azt nézd meg csinálj. Ennyi.
2015. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a gáz ha személyi tetszés nem tetszést képes vagy cikinek/gáznak/nem helyesnek tartani.

Élvezed hallgatni? Akkor??????????

2015. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonom kijavította valamiért o.o amugy *Aghast*
2015. okt. 19. 11:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát alap kevés az önbizalmam de en csak azt kérdeztem normális e. Attól még ha nem én nem fogok megváltozni
2015. okt. 19. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Változni azt fogsz, ha tetszik ha nem, gyerek vagy még, és te is felnősz egyszer. Egyelőre ez tetszik, ezt csinálod, ezt hallgatod, semmi gond nincs vele, addig amíg nem válik mániává, megszállottsággá.
2015. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a melankolikus, sötétebb zenéket, megnyugtat (Dark Sanctuary, Draconian, Nox Arcana...). Nincs ezzel semmi baj. Én id valamikor tiniként kezdtem, aztán így megmaradt.

Amugy ritka pozitív, mosolygós, kiegyensúlyozott nö vagyok, és a pagan/viking/folk metal imádatomon szoktak nagyobbat csodálkozni, mint ezen

2015. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nyugi van, én is feltettem hasonló jellegű kérdéseket, mondjuk nálad fiatalabb voltam.


egészségedre, ha neked ez tetszik. mondjuk a szenvedéseshaláloshorroros dologgal vigyázni, mert van egy pont, amin keresztül beteges és perverz is lehet akár, ami nem az, hogy szereted a horrort és kész. mert a horrort sokan szeretik, ez teljesen természetes, az embernek mindig is volt igénye az agresszióra, rettegésre, borzalmakra.

2015. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 èvesen èn is hallgattam Aghastot.Most 39 èvesen is nagyon szeretem.Nincs semmi bajod bár jó esèllyel egy különc leszel ami majd sokkal kèsöbb okozhat èrteltlensèget a környezetedben(pl munkahelyen vagy amikor a saját családod vezeted).Kinőni sztem nem lehet(amúgy is ki "nő" fel manapság)az csak rajtad áll ,hogy a horrort a zenèt meddig tartod èleted legfontosabb meghatározói között.
2020. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!