Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a legjobb barátom ilyen filmeket néz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a legjobb barátom már évek óta. Volt, hogy akart tőlem többet, de én nem, úgyhogy csak barátok vagyunk. Viszont mostanában észrevettem rajta elég negatív dolgokat. Elég durva filmeket néz (pl Motel, Fűrész, Sziklák szeme, Halálos kitérő) és kb mást nem is hajlandó megnézni. Ezek nála szinte mindennapos dolgok, de csak pár hónapja van ez így, előtte nem volt ilyen. Én is meg-megnézte ezeket a filmeket, de nem úgy, hogy mindennap és csak ilyeneket. Kb mindegyik filmben undorító módon kínozzák és megölik az embereket. A közös ismerőseink azt is észrevették, hogy mostanában sokkal agresszívabb lett. Az életében semmi változás nem történt (legalábbis senki nem tud erről) és nem tudjuk mitől lehet ez, de eléggé féltjük. :( Mostanában kezdek iránta többet is érezni, egy buliban pár hete csókolóztunk is, de aztán megint megijedtem a folytatástól, főleg azért, mert ezek nem tetszenek mostanában vele kapcsolatban. Ti mit tennétek a helyemben? Mi lehet vele és hogy segíthetnénk neki? Köszi előre is a válaszokat!

2014. jún. 3. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a párommal mindig ilyen filmeket nézünk (de nem vagyok se gyilkosok, se pszichopaták :D csak ezt szeretjük)


Nem lehet hogy csak beleképzelitek hogy agresszívabb?

Szóval semmi baj hogy ilyen filmeket néz ettől még nem lesz pszichopata :))

2014. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan az a bajod, hogy egy fiú horrorfilmeket néz?

Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem kéne az érzéseivel játszanod? Egyszer elutasítod, aztán smároltok, aztán megint megfutamodsz. Lehet, hogy ez is közrejátszik. Elképzelhető, hogy fájt neki, hogy te nem akarsz többet és ebben próbálja levezetni ezt a fájdalmat.

2014. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak, nem az a bajom, hogy horrort néz, csak az hogy ilyen típusúakat és tényleg agresszívebb lett tőle. Nem hiszem, hogy a csókunk közrejátszott, mert az pár hete volt, ez a filmes cucc meg kb fél éve kezdődött nála. Ha másmilyet is nézne, akkor nem lenne semmi gond, de naponta ez megy nála kb és emiatt aggódom. Első köszi a választ.
2014. jún. 3. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod.

Majd ha veletek is ingerült lesz és agresszív, akkor említsétek meg neki. Vagy beszéljetek vele, hogy kapjon észbe.

2014. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan csak horrorfilmeket nézek, mert másmilyen film egyszerűen nem köt le...Az meg, hogy agresszívabb lett, nem biztos, hogy a horrorfilmektől van, lehet, hogy épp csak tresszes, vagy pont emiatt, hogy visszautasítottad, pedig ő szeret téged, csak téged nem érdekel.
2014. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ratyik! Én sokkal durvábbakat néztem ennyi idősen.


Mellesleg nagyon jól tennéd, ha nem játszadoznál vele, mert ocsmány dolog.

Vagy gyere vele össze, vagy ne, de ezt hagyd abba.

2014. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek elég népszerű filmek, sokan szeretik őket, teljesen normális, cseppet sem agresszív emberek. Én is szinte kizárólag csak horrort nézek, mondjuk és kicsit más irányvonalat szeretek.

Ha agresszívabb lett az ismerősöd, akkor valószínűleg nem a filmek hatására, hanem lehet valami problémája, amiről nem beszél.

2014. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen időszakom, akkor még a "hentelés" torrentoldalra is regeltem, vagy egy évig mást se néztem, csak ilyeneket.


Most meg már azt se tudom, megvan e még az oldal...


"Az életében semmi változás nem történt "

Pedig lehet, hogy kéne!!! Például egy barátnő!

Nem olyan, aki játszik vele, hanem valami normális.

2014. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Remek, ezek szerint én sem vagyok normális nő létemre. :)Főleg, hogy én a Hannibál sorozatra vagyok rákattanva, ami nem éppen a rózsaszín pónikról szól.

Nem gondolod, hogy azért agresszívabb, mert nem lett a csók után folytatás? (nem a szexre gondolok) A szöveged alapján nem ez volt az első.

Ha ennyire segíteni akarsz rajta akkor kérdezd meg tőle, gondolom vagytok ilyen viszonyba.

2014. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mindenképpen beszélni fogok vele erről. Egyébként senkit nem akartam megbántani, aki ilyen filmeket néz és nem azt mondtam, hogy azok nem normálisak, akik nézik, hanem erre a konkrét esetre értettem, hogy ő nagyon sokat néz, csak ilyet és meg is változott. De akkor valószínűleg más is lehet a háttérben, remélem elmondja nekem.
2014. jún. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!