Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szörnyen depis vagyok! Mit...

Szörnyen depis vagyok! Mit tegyek? Leírhatatlanul hiányzik a gyerekkorom. Sokat sírok mostanában. Hiányzik játék, a kiránmdulások, a biztonság.20on éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
igazából az enyhe autizmus spektrum zavarom miatt gyakorlatilag senkim nincs. külön élek. és egyszerüen annyira depis vagyok hogy néha nem bírom már és sírok is. anyuval szoros a viszonyom de ő nem tud semmit titkolom. és most az ünnepek közeledtével ez mindig felerősödik. eszembe jutnak a szép télapók karácsonyok újév. a várakozás a móka a játék a hó, a havas táj stb... szívesen lennék havas tájon is akár olyan szép az. mit tehetek? félek nem tudom mi lesz a következő. vagdosni nem akarom magam. de már gondolkodtam rajta.
2015. okt. 20. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress föl egy pszichológust.
2015. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha felkeresnél egy pszihológust inkább fordulj hozzám. Jobb vagyok és ingyen dolgozok.

Társaság és szinte minden nélkül is meglehet találni örömöt adó dolgokat minden helyzetben és korosztályban.

Ne titkolj ilyeneket. Nagyon fontos megbeszélni hasonló nagyságu dolgokat( és ez..... ez elég elég nehéz...) és tanácsotkapni egy másik segítő nézőpontból.

Vagdosni? Mármint egyszer megölni magad vagy agyatlanul kárt tenni magadban, miközben negatív energiákra koncentrálsz?

Ha segítség kell, írj.

2015. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs szándékomban felkeresni pszichológust. beszélgethetünk ha gondolod.
2015. okt. 20. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy nagy jó lelkű és mélyérzésű ember lehetsz, ez tetszik. A gyermekkori emlékekből táplálkozik, ezzel próbálod elfedni a jelenlegi életed szürke, boldogtalan hétköznapjait.... Ez egy természetes "narkotikum".
2015. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!