Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mystic of Master MMORPG...

A Mystic of Master MMORPG előreláthatólag stabil szereplője lesz-e a játékpiacnak? Minőségi, megbízható játék?

Figyelt kérdés

Indult a napokban egy új magyarországi MMORPG-projekt, a Mystic of Master. Láttam, hogy egyenlőre még nincs teljesen kiforrva a játék, ebből kifolyólag egyenlőre még nem regisztráltam. Kivárom, hogy mi sül ki belőle. :-)


Érdeklődnék jártasabb emberektől (játékosoktól), hogy a Mystic of Master előreláthatólag stabil szereplője lesz-e a számítógépes játékpiacnak? (Mint a NextWorld2.) Első benyomásra mi mondható el a játék jövőjéről?


Továbbá érdekelne a játék megbízhatósága, minősége és biztonsága. Facebook-on hallani összeesküvés-elméletekről, hogy lopják/nem lopják a játékosok adatait. Mi ebből az igazság?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Mi ez a ZS kategóriás szutyok? Már bocs de ez valami új metin2 mánia a 10 évesek körében? Ez még flash játéknak is kevés, nem hogy mmmorpgnek.
2015. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Ütném szívlapáttal, akinek van pofája 2015-ben ilyen hulladékokkal kijönni.
2015. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljes mértékben hozzáértő csapat kezében van minden.


A lopásokról ajánlom figyelmedbe ezt a részt elolvasni.

[link]


Itt le van írva, hogy aki máshol ugyan azt a jelszót adta meg, mint itt akkor próbálgatják a fiókjaikhoz a jelszót és ha találnak egyezőt lepakolják. Classic2, Ascria tulaja, Brösztl Benike


Naponta több száz játékos, most is 800+ felett van, teljesen védett minden téren, szóval szerintem megéri kipróbálni.

2015. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!