Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek mettől...

Fiúk, szerintetek mettől elhízott egy lány?!

Figyelt kérdés
Úgyértem, mi a határ. Melyik az a pont, ahol még egy lány telet, de szép, és melyik az, ahol már elhízott. Ha tudtok, légyszi küldjetek képet. 14/L

2015. okt. 21. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

10 kg felesleg felett szerintem már elhízott, és nekem nem is jönnek be az ilyen lányok.


27F

2015. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kövér, hájas, szétfolyik, nagy darab, formátlan.

Ha olyan formásan, arányosan husi és nem is löttyedt, hanem feszes, akkor az szerintem jó.

2015. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És mit gondoltok például ezekről a lányokról?

[link]


[link]


Ne az arcukat nézzétek, hanem a testüket

2015. okt. 21. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat megneznem oket reggel, smink nelkul, nem szexi ruciban. Egyebkent nincs gond veluk.
2015. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát oké, ezek modellek, de ne az arcukat vagy a ruhájukat nézzétek, hanem a testüket!
2015. okt. 21. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


A 35% még belefér, főleg ha így van elosztva, de a fölé már ne nagyon menjen

2015. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3: Nekem tetszenek. De hát ugye, ki tudja milyenek élőben.

Sokat számít a bőr feszessége. Ezeken a képeken mindegyik szép. De ruha nélkül élőben . . .

2015. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te még gyerek vagy!

Ne foglalkozz vele! Anya tudja hogy nem vagy elhízva!

2015. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a testalkata valakinek. Pl. a belinkelt lila ruhás csajnak keskeny csípője van, így a súlyfelesleg úgy oszlik el rajta, hogy hiába pózol, mégis láthatóan egyáltalán nincsen dereka, és valószínűleg a feneke is lapos és nyamvadt. Szóval férfias arányai vannak a testének, ami egyáltalán nem nőies. Akinek ilyen alkata van, az csak vékonyan és sportosan néz ki jól.


Ellenben pl. a linkelt hármas képen a fekete szoknyás csajnak láthatóan szélesebb csípője van, ő inkább fenékre hízott, súlyához képest még mindig vékony dereka van, tehát nála súlyfelesleggel is megmaradtak a nőies testarányok. Szerintem ez a csaj pl. teljesen jól néz ki.


Plusz általában elmondható még az, hogy a nagyobb mellű nőkön jobban áll a súlyfelesleg, mert arányos és nőies marad a testük. Akinek picike melle van, az nagyon hamar eljut oda, hogy nagyobb lesz a hasa, mint a melle, ami nem túl vonzó látvány.


Szóval van, akin már akár 5-6 kiló túlsúly is zavaró lehet, másnak meg még 20 kiló is állhat jól. (Persze ez nyilván testmagasságtól is függ.)


Az a szint meg, amikor már kezd golyószerűvé alakulni valaki testalkata, semmiképpen sem tekinthető szépnek.

2015. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kêpeken lévők már kicsit dagik. 5 kg-t leadni meg nem nagy dolog.
2015. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!