Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettenetesen elhizott 13 eves...

Rettenetesen elhizott 13 eves lany vagyok! Mit tegyek? A hizastol egyenesen rettegek!

Figyelt kérdés
167 cm 84 kg 13 eves lany vagyok. 5 eve nem sportolok. A szuleim nem tudjak hany kilo vagyok. Azt hiszik, hogy 60 korul. Mert nem beszelunk a sulyomrol, es nem merem elmondani. Nincs merlegunk itthon. Ez EDDIG a maximalis sulyom. Egyebkent nem vagyok lusta, nagyon szeretek mozogni, egyre kevesebbet eszem. Alapvetoen sportos fius alkat vagyok. Szeles a vallam, keskeny a csipom. Borzasztoan rosszul erzem magam a boromben, ahanszor tukorbe nezek hanynom kell. Nagyon felek, hogy megjobbban elhizok, de nincs akaraterom. Egyszer-ketszer mar osszeszedtem magam, hogy nah, most majd lefogyok. Voltam kivizsgalason, nincs bajom. A vernyomasom es culorm nem magas. Kerlek ne irjatok serto kommenteket, nagyon ketsegbe vagyok esve, ezert nem alszom most sem, mert ezen kattig az agyam...

2015. júl. 29. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Letudsz fogyni, csak akarni kell. Ha jól értem, fogyni szeretnél, és nem akarsz tovább hízni.Figyelj oda mit eszel, kerüld a fehér lisztes, cukros ételeket, cukros üdítőket, tartsd be a napi 3 liter folyadékot, egyél napi 5x keveset, de elég 3x is, olvasgass utána a neten a fogyásról , rengetek oldal van róla a mi segít, és természetesen mozogj.Mindegy mit, csak ne a gép előtt élj.Tűzd ki a célt, váltsd valóra, soha ne add fel.
2015. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vatafak ***** válasza:
azon a rettegésen az elhízástól még dolgozz egy kicsit mert ezek szerint jelenleg még sem rettegsz tőle eléggé...
2015. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miert ne rettegnek?
2015. júl. 31. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki le tud fogyni! :) Tényleg jobb, ha nem várod meg, míg jobban elhízol, mert ugye hogyha nagyon sokat fogysz akkor ilyen löttyedt csúnya lesz a bőröd, szóval hiába leszel vékony, az is csúnya marad. Amit csinálnod kellene, hogy fokozatosan kicsit kevesebbet eszel, esetleg a vacsorát le is cserélhetnéd csak gyümölcs/zöldségre, semmi csoki, kóla, chips, és meglátod, meglesz az eredménye! Csak kitartás! Ha még mellette egy kicsit mozogsz is, nem kell kondizni, már a séta vagy biciklizés is segít, akkor még gyorsabb is lesz a dolog. Sok sikert neked!
2015. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi! A csipszet kólát utálom, csokit 3 napja nem eszek, ugyhogy lassan leszokok rola :) vacsizni nem szoktam, csak tegnap bunoztem egy pizzaval
2015. aug. 2. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!