Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal az, ha valaki...

Mire utal az, ha valaki Facebookon újra bejelöl olyasvalakit, akit korábban töröl?

Figyelt kérdés
De nem azért, mert hirtelen összebarátkoztak, azóta nem is látták egymást. Vagy akár oda-vissza többször eljátssza ezt.
2015. okt. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember, aki kíváncsi arra, mi történik az alatt az ismerősével, amíg letiltotta.
2015. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmire. Lehet csak unatkozott és akkor tesz ilyet az ember.
2015. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen ismerősöm, kb 10-szer eljátszotta aztán nem foglalkoztam vele, mert rájöttem, hogy nagy gondok vannak a fejében. 2.-nak igaza van. Unatkozott.
2015. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, hogy miért ez az unalom eredménye.
2015. okt. 23. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azt nem értem, mit izgat téged ennyire. Ha akarod, visszajelölöd, ha nem, akkor nem. Ennyi.
2015. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem, miért kell minden kérdésre azt feltételezni, aminek begépelése kb. 3 mp volt, hogy az a kérdező legnagyobb problémája.
2015. okt. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!