Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mire utal az, ha valaki Facebookon újra bejelöl olyasvalakit, akit korábban töröl?

De nem azért, mert hirtelen összebarátkoztak, azóta nem is látták egymást. Vagy akár oda-vissza többször eljátssza ezt.

2015. okt. 23. 15:00  Privát üzenet  

A válaszok
Egy olyan ember, aki kíváncsi arra, mi történik az alatt az ismerősével, amíg letiltotta.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. okt. 23. 15:08 Privát üzenet
Az égvilágon semmire. Lehet csak unatkozott és akkor tesz ilyet az ember.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2015. okt. 23. 15:41 Privát üzenet
Nekem volt ilyen ismerősöm, kb 10-szer eljátszotta aztán nem foglalkoztam vele, mert rájöttem, hogy nagy gondok vannak a fejében. 2.-nak igaza van. Unatkozott.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. okt. 23. 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De akkor sem értem, hogy miért ez az unalom eredménye.

# 4/6Időpont 2015. okt. 23. 17:49 Privát üzenet
Én meg azt nem értem, mit izgat téged ennyire. Ha akarod, visszajelölöd, ha nem, akkor nem. Ennyi.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015. okt. 23. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, miért kell minden kérdésre azt feltételezni, aminek begépelése kb. 3 mp volt, hogy az a kérdező legnagyobb problémája.

# 6/6Időpont 2015. okt. 23. 23:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki az Armonia reklámarca? A legfiatalabbra gondolok, ami a facebookon a borító képe az Arnonia Magyarországnak?
Nektek mi jön le abból, ha valakinek facebookon az van kint, hogy iskola "az élet iskolája, ahol az Isten a tanár"?
Ha valakinek a fényképeire vagy kíváncsi Facebookon melyikre kattintasz az alábbiak közül?
Miért kell facebookon felköszönteni azt, akivel együtt él az illető?
Ha valaki "letol" facebookon, hogy már egy napja láttam az üzenetét és nem írtam vissza, jogos felháborodnom?
Ti arról az emberről, aki a facebookon minden héten más helyről jelenrkezik be, luxus dolgokat postol, holott nem túl gazdag, mit hinnétek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!