Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a sötétben?

Miért félek a sötétben?

Figyelt kérdés
Ha pl. este van és egyedül vagyok vagy itthon vagy a szobában, nagyon betojok kb. az összes zörgésre, lehet, hogy sok legendák nyomábant nézek vagy nemtom, most is itt ülök az ágyon egyedül a szobában és nem merem lekapcsolni a villanyt, ha pl tesóm ittvan a szobában nyugodt vagyok, de most pl dolgozik ahh. Minden kicsi rezgésre villanyt kapcsolok, nagyon félek most is :( hogy küzdjem le a félelem? 13/l
2015. okt. 25. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is tudnod kell, hogy nem léteznek mitológiai lények. Tehát sem szellemek, sem orkok, sem semmi, ami miatt félned kéne a sötétben. Tehát ha erre gondolsz, akkor az jó lehet. Én ezt ajánlom. :) Nem kell félni, mert nincs mitől. Érted, érted. :)
2015. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te magad írtad a megoldást: "sok legendák nyomábant nézek", nem nézz annyi butaságot. Vegyél ki a könyvtárból valami könyvet, de lehetőleg ne horror vagy sci–fi történetet, hanem szépirodalmat és olvasd azt esténként. Elvonja a figyelmedet, megnyugtat, elálmosít és akkor könnyebb lesz elaludni. Esetleg hallgass szép zenét, rádiót halkan, akkor nem fogsz annyira a külső zajokra koncentrálni, a zenehalgatásba bele is lehet aludni. Vegyél magadhoz egy plüssállatot, nem ciki, segíteni fog az elalvásban. Jó éjszakát!
2015. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kapcsolj fel egy olyan kislampat aminek nincs olyan eros fenye, es a tv-t kapcsold valami zenecsatornara. :) Nekem ez valt be, en se merek es nem is szeretek korom sotetben aludni. 15/l
2015. okt. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is tortent veled valaha valami akar pozitiv akar negativ dolog az eletedben ami a sotetseg szamlajara irhato?
2015. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát velem még nem történt, hogy pl. mindenféle vámpírt láttam se ilyeneket, de pl sok olyan vidit láttam, hogy verfarkas van a házban és kb. 5 rendőrt megölt, na attól nagyon féltem, meg van az a nemtom mi az egyik legendák nyomábanban láttam hogy amikor alszunk odaül az ágyra de abban nem nagyon hiszek, a szellemektől azért félek, mert wow nemis tudom csak úgy félek tőlük, az orkoktól nem félek, szerintem vicces lények a Gyűrűk Urából :) ugyanakkor a Gollam vagy mi a fene annak a neve, attól se félek mert azis ilyen vicces :D ufoktól sem félek, hisz ha eljönnének a földre az biztos, hogy nem azért, hogy kinyirjanak mindenkit, szerintem az ufók barátságosak, nemtudom, hogy miért félek, de ha tesóm ottvan akkor nagyon nyugodt vagyok és biztonságban érzem magam. De ha egyedül vagyok itthon akkor mindig figyelem az ajtót ha valami hang van, nekünk a hűtőnk képes olyan hangot kiadni mint ha valaki lépkedne a házban, és így elég félelmetes, de azonban a The Walking Dead nézése után sose féltem csak vártam, hogy jöjjön már pár kóborló :D főleg a 6. Évad nagyon tetszik és tök jó lenne ha megjelenne Daryl vagy bárki más a sorozatból :) de tényleg lehet, hogy a legendák nyomában váltotta ki ezt és azért vagyok ilyen félős :)
2015. okt. 25. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még kicsi vagy. :D Nem léteznek ilyen dolgok, hogy vérfarkas, vámpír, szellem, ork és a többi. Ezek kitalált, mitológiai lények. A mesékben vannak csak, tehát nem kell félned.
2015. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!