Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem nagyon sok horrorfil...

Megnéztem nagyon sok horrorfilmet, és most félek a sötétben/egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy ezek CSAK filmek, de úgy érzem, amit láttam attól félnem kell! Nem tudom, ez valami ösztönös dolog lehet!


Nem gondoltam hogy ez lesz, de ha egyedül kell valahol sétálnom, főleg sétálnom éjszaka, és kihalt a környék, sehol senki, rám törnek azok amiket láttam a filmekben, hogy elkapnak, üldöznek, ott van valaki a fák között és halucinálok is, mert úgy látom, 1 pillanatra, hogy tényleg ott áll valaki, pedig nem.

Padlásra fel nem merek menni!


És ha bent lennék valami sötét épületben egyedül, inkább felkötném magam, minthogy meg keressem sötétben a kijáratot egy viharos éjszakán!



És amikor nagy csönd van, az még rosszabb!

Ez miért van?

Most mit tegyek? Paranoiás lettem?

17/F



2014. jan. 1. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne félj, nem lesz semmi gond. Úgy is akkor támadnak mikor elalszol. ;)
2014. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
En egy horrort se neztem meg soha, megis szoktam olyat erezni hogy kovetnek..stb 18/l
2014. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Miért nézed ha ennyire "beszari" vagy?

Amúgy meg 2 dolog: 1. ha meg kell halnod úgyis megfogsz halni.

2. A környezeti tényezők ugyanúgy segítenek téged is.

Szóval te is eltudsz bújni,akár támadni. Ezzel meglepni a képzeletbeli gyilkosod.

2014. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Jajj de szeretnék már olyan horrort, thrillert nézni, amitől tényleg lehet félni! :)
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
87%
Elalvás előtt,hogy ne álmodj rosszat, találj ki egy témát, amiről álmodni akarsz, és boldoggá tesz, aztán mintha te írnád a történetet (mert így is van), gondold tovább, találd ki hogy folytatódjon, és egyszer csak elalszol. Nekem ez bevált, valamint beszereztem egy álomfogót, ami felfogja a rossz álmokat, és a gondolata is megnyugtat, hogy nem fogok rosszat álmodni. Amúgy pedig világíts a telefonoddal, lámpánál közlekedj, esetleg aludj is mellette, vagy a tévé mellett. És a legfontosabb: próbálj elvonatkoztatni: mondogasd magadba, ez csak egy film, a valóságban nem létezik, nem bánthat engem, nem vagyok egyedül. Segíteni fog, nekem is segített. Remélem neked is fog. Ha szeretnél még valamit, írj privát üzenetet. :)
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sose volt rémálmom! A valóság rosszabb! Onnan nincs felébredés! Ha egy sötét fás-bokros kihalt környéken kell haza jussak, hát nincs mese! :S
2014. jan. 1. 21:17
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
17 évesen és még fiú is? Hát ez gáz..nem kicsit.
2014. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha félős vagy ne nézz horrort, Einstein.
2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézz most egy halom mesefilmet, attól majd megnyugszol. De lehetőleg ne olyat, amiben a mesehősök kipurcannak XD
2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!