Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegen van az emberekből!...

Elegen van az emberekből! Miért ilyen idióták?

Figyelt kérdés

Személy szerint egy multi pékségében dolgozom, amíg le nem diplomázom. Hihetetlen mértékben megutáltam az embereket. Bunkó, tahó, nagyképű, társasági normákat nemismerő paraszt szinte az összes. Lökdösődnek vásárlás közben. Puszta kézzel összefogdossák a péktermékeket, és Vissza teszik. Úr isten! -.- Ha meg rájuk szólok szépen, hogy nem szabad, és hogy ön szívesen megvenné-e a terméket, ha tudja, hogy előtte már 20-an végig fogdosták, még ő van felháborodva. A kenyérszeletelőnkre ki van írva ordenáré, nagy betűkkel, hogy "meleg kenyeret szigorúan tilos szelni!!" És csak azért is beteszik. A gép már szinte teljesen tönkre ment tőle. Meg mindegyiknek elmondom ilyenkor, hogy a kenyér is osszemorzsolódik, hisz Meleg! És telibe sz.rják. Hülyének néznek, és ahogy elfordulok, beteszik. Miután rájönnek, hogy tényleg a kenyeret is tönkreteszi, akkor meg össze -vissza leteszik a nekik nem tetsző végeredményt. Volt már, hogy le is ordítottak, hogy minek tesszük ki a meleg kenyeret, ha nem is lehet szelni? De ha meg csak a már kihűlt kenyeret teszünk ki, jönnek a bunkó gyanúsítgatások, hogy biztos tegnapi. Ezeknek soha semmi nem jó! Ahelyett, hogy örülnének, hogy megtudják venni.

Meg pl. mikor utántöltöm a zsemlét /kiflit... Viszem ki az újabb adagot, de ugyan az a sütés, ami kint is van. Akik épp szedték ami kint van, teljesen lefagynak, hogy úr isten, jön a friss!!!! És hiába mondom el, hogy egyszerre készültek. Megvárják, amíg tovább megyek, kiöntik amit addig kiszedtek, és "frissből" újraszednek. -.- De se csipeszt, se zacskót nem használnak a termék megfogására.

Másik nagy kedvencem, hogy az anyukák joguknak érzik, hogy csak azért mert gyerekkel vannak, ingyen a kicsi kezébe nyomjanak valamit, hogy egyen, hogy csendben legyen. Felháborít. A kasszánál persze elfelejtik megemlíteni, hogy mit evett meg a gyerek...

Na meg a vasárnapi zárvatartás... Eljő a világvége, hisz kő kemény egy napig zárva tartanak a boltok. Szombaton úgy vásárolbak be, mintha egy hétre kellene étel... Nevetséges. Aztán meg kilószámra dobják ki a kukába következő héten. Hallottam már hajléktalanokat beszélni arról, hogy mely napokon több a kaja a szemétben.


2015. okt. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz tőlük?!

És a helyzet még csak rosszabb lesz ezután... :S

Az emberek egyre bunkóbbak, pofátlanabbak sajnos, és többükre hiába szólsz rá, persze, hogy még nekik áll feljebb.

Én is sokszor látom, ahogy koszos kézzel fogdossák a pékárukat.

Én mindig egy zacskót húzok a kezemre, és úgy nyúlok értük.

Sőt néha olyat is csinálok, hogy ha látom, hogy valaki kézzel nyúlkál értük, akkor direkt mellé állok, és "tüntetőleg" vele ellentétben zacskóval a kezemen nyúlok értük, hogy lássa. :)

De amúgy is általánosságban baromira bunkók már az emberek sajnos, legalábbis a nagy részük...

2015. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Csak az elejét olvastam. Én mindig azt fogom csak meg amit el is veszek, mégis van aki rámszól hogy a fogóval kellene. A baj csak az, hogy itt olyanok a fakkok, hogy ha fogót használok, akkor a végén a földről veszem a pékárut.

Ez miért baj ha el is viszem amit fogok?

2015. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Az nem baj, hogy elviszed, amit megfogsz, de sokan válogatnak, és összefogdosnak többet is koszos kézzel.

Sőt olyat is láttam már, hogy véletlenül leejtették a földre, lehajoltak érte, és visszadobták a többi közé. :S

De olyat is láttam már, hogy egy dolgozó vitte ki a friss zsemléket, és véletlenül neki is lesett pár darab a földre.

És ő is felvette őket, és bedobta a többi közé, és persze puszta kézzel. :S

2015. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chill. These'r just retards. Not u're problem.
2015. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!