Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az emberekből....

Elegem van az emberekből. Mással is van ilyen néha?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkivel beszélni, találkozni. Nem érdekel mások élete és nem akarok semmit magamról megosztani velük. Ez most csak egy ilyen időszak nálam, nem vagyok mindig ilyen. De ez mennyire normális? Ti is éreztek néha így?

2015. jún. 27. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ez mennyire normális?"


Normális.


"Ti is éreztek néha így?"


Igen.


Most csak egy kis egyedüllétre van szükséged, van ilyen.

2015. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Van, hogy az ember megunja a sok kretént maga körül:) Csak az a rossz ha sokáig bent ragadsz ebben, szóval szerintem valamennyire próbálj kijönni ebből. De az normális ha néha egyszerűen tele van a fa*zod mindennel. Vannak ilyen periódusok.
2015. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Néha... Én minden nap így érzem, hogy elegem van belőlük. Örülj neki, hogy te csak néha gondolod így.
2015. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az emberek nagy részével vagyok így. Hiszen bízom benne, hogy van kivétel. Csak sajnos még nem találkoztam egyel sem. :(

20f

2015. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utalom az embereket. Legszivesebben egyedul vagyok, de amikor meg egyedul vagyok, akkor vagyom az emberek tarsasagara, kozben meg nem akarok beszelni egyel sem. Na ez a nem normalis.
2015. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt unom hogy körülöttem mindenki a szexről beszél.Mintha az élet csak arról szólna.És a lényeg hogy nagyrésze 14-15 éves.
2015. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
remek. ha ez normális, a környezetem miért nem érti meg, hogy egy kis nyugalomra vágyok? miért sértődnek meg, mert nem vagyok olyan mint általában vagy amilyennek látni szeretnének?
2015. jún. 27. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert megismertek valamilyennek es nem birjak efogadni, hogy neked is lehetnek rossz napjaid. Engem pl egy bunko faroknak ismer mindenki es ha eppen kicsattabok a boldogsagtol es egy mondatomban nincs benne veletlenul hogy "hulyegyerek", mar jonnek a mi tortent veled? Hova lettel? Kerjuk vissza szovegek.
2015. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!