Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért tartja klasszn...

Sok ember miért tartja klassznak, hogy a sárga földig lerészegednek?

Figyelt kérdés

Sokan hétvégén elmennek bulizni és teljesen lerészegednek.

Ilyenkor sok ember teljesen kivetkőzik magából és agresszívvé és kötekedővé válnak.

A mértékkel történő italozást még elfogadhatónak tartom,de amikor azzal kérkednek sokan,hogy azt se tudják,hogy mi történt előző este,mert annyit piáltak...hát én nem értem,hogy erre miért kell büszkének lenni.

Férfiaknál se szép látvány,de néhány csajt láttam a városban,hogy totál készen fekszenek a betonon annyira részegek voltak.

Ennyire kell a pia az ellazuláshoz és a bulihoz??


2015. okt. 25. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Az én kérdésem a válasz a te kérdésere

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__73003..

Divattá teszik és ennyi

2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert primitívek.
2015. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ez nem csak fiataloknal van igy. Nagyon sok harmincas, negyvenes, otvenes...is ezt teszi. Csak kocsmakban, csaladi rendzezvenyeken, hazibulikban, munkahelyi rendzezvenyeken, lagzikban, otthon magukban is akar.

Magyarorszag vezet az alkoholizmusban es depresszioban, es abban, hogy kilatastalan sok ember jovokepe vagy annak erzi, a boldogtalan emberek orszaga is lehetnenk. Isznak divatbol, isznak boldogtalan parkapcsolatban, isznak a mu kahelyi stressz miatt...es ezeknek a sarga foldig leivos embereknek az a bajuk, hogy nem ismernek/nem tanultak mas stresszoldo technikakat, feszultseglevezeto modszereket. Ezt ismerik igy lazulnak. Sajnos. Es az ismeroseik nem mondjak a szemukbe, hogy ez uber gaz es nem helyenvalo, mert elfogadoak es nem akarnak konfliktust.

2015. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Szeretek részeg lenni. Hogy miért?


Mert olyankor teljesen nyugodt tudok lenni és nem foglalkozok senkivel és semmivel. Segít kikapcsolni. Egyébként nem szoktam kötekedni, csak sokat nevetek és hülyéskedek.

2015. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert mindenki bemagyarázza a másiknak hogy "az mennyire király". És kinéznek maguk közül, ha te nem követed őket vakon.


Ráadásul élvezik az emberek ha a másikat belevihetik a rosszba. Mint régen a cigi volt, hogy "na csak egy slukkot szívj el".

2015. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Antialkoholista révén nem tudom megérteni.

19F

2015. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretek részeg lenni. Mondjuk kérkedni nem szoktam vele, és a betonon sem fetrengek. De van egy pár barátom akikkel hatalmasakat tudunk bulizni vagy beszélgetni totál részegen, és az nagyon szórakoztató.
2015. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!