Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16 éves, magyar-kínai-indiai...

16 éves, magyar-kínai-indiai származású vagyok. Vannak-e itt még ázsiaiak (főleg kínaiak, japánok, koreaiak, vietnamiak, thaiok)?

Figyelt kérdés
Írjatok rám. Beszélek japánul, kicsit kínaiul, németül, angolul. Győr-Moson-Sopron megyeieknek különösen örülök, az mindenképpen írjon rám.

2014. nov. 5. 17:51
 1/10 A felhasználó ***** válasza:
58%
Nem semmi kombó.
2014. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Borosta2 ***** válasza:
30%
Remélem nincsenek(semmi rasszizmus a vallást nem bírom. Melyiket? Semelyiket.)
2014. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

2-es: mégis miből gondolod, hogy csak mert valaki ilyen vagy olyan származású, az attól már automatikusan olyan vallású, vagy egyáltalán vallásos???... Egy magyar sem automatikusan keresztény, én sem vagyok, pedig magyar vagyok.

A kínaiak és japánok amúgy sem nagy vallásgyakorlók.


Kedves Kérdező, én olyan kérdést szoktam sokat látni, hogy a fiatalok ázsiai lányokat/fiúkat keresnek itt ismerkedés céljából, csodálom, hogy még nem csaptak le az alkalomra, de hátha ami késik, nem múlik. Egyéb ázsiaiakról itt nem hallottam, de keresés céljából javaslom az interpals.net oldalt, ott rá lehet keresni úgy is, hogy M.o-on kik tartózkodnak.

2014. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
dogolj meg undorito sarga
2016. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az Ázsia lányok itt sexchatelhatnek.
2016. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
TE CSAK AKARSZ INDIAI LENNI!!!
2019. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
你真的很愚蠢。 他妈的匈牙利人民。
2020. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:

Én sajna messzebb lakom. Dejó, én is félig ázsiai, félig európai vagyok.

Ha szeretnéd, beszélgethetünk. 😊

2020. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
Szia! Latom, hogy irtal, de nem enged az oldal valaszolni. Magyar allampolgar vagyok, de az csak egy papir. 😀
2023. jún. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
Tudom, milyen erzes "vegyesnek" lenni. Ha beszelgetni szeretnel, segitsegre van szukseged,irj nyugodtan. /Ha kell, masik profilrol, ami nem hibas./
2023. jún. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!