Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sexi?

Szerintetek sexi?

Figyelt kérdés
Lányok, szerintetek az sexi ha valakinek piercingje van? Természetesen nem az egész arca hanem mondjuk egy septum vagy egy szájpc. Illetve (nem egy punk vagy rocker szemszögéből) ha valaki kicsit keményebb? Ezt sem úgy értem, hogy igénytelen acélbetétes bakancs meg ilyenek, hanem pl. tiszta feketében Vans cipő stb.

2015. okt. 25. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én dögösnek tartom az "alternatívabb" stílusú pasikat. A piercingek annyira nem hoznak lázba, de semmiképpen sem negatvum. A tetkókat viszont imádom, a kivarrott férfiak a zsánereim. A Vans cipőket meg szeretem.
2015. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Óhh, az egyetlen aki ezt válaszolta :)
2015. okt. 25. 16:36
 13/16 anonim ***** válasza:
el ne olvadj ettől még ratyi vagy :D
2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dr. Martens mi? [link]

:D meg ilyen "<3" jelek után biztos nagyon férfis vagy :D van akinek a hosszú haj is jól áll mert elég férfias, ha nyomi vagy, ami a kérdésből és a válaszaidból is látszik, külsőségek nem fognak segíteni :)

2015. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látod minden hozzászólásoddal mélyebbre kerülsz, gáz vagy öcsi nem baj, ez generációs defekt :)
2015. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem szexi, de septum csak a lányokon jön be de nagyon nagyon !! főleg ha az illető lány egy kicsit szégyenlős vagy van benne valamiféle ártatlanság... *-*

és a szeplős piercinges lányokért is odavagyok :)

19/L

2016. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!