Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen erős John Cena-nak a...

Milyen erős John Cena-nak a kisujja?

Figyelt kérdés
A pankrátor egyik mozdulata, a You can't see me-nél Cena, a többszörös pankrátor bajnok felugrása után hassal érkezik le a földre, ám közben a földön fekvő ellenfelének a homlokát megüti a kisujjával. Hogy lehet az, hogy ez ennyire fáj az ellenfélnek? Ennyire erős lenne a kisujja?
2015. okt. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megjátsszák. Amúgy lehet erős ujja valakinek, nézd meg Bruce Lee egy ujjas ütését. Erre is lehet edzeni.
2015. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem hiszed el, hogy amit a pankrátorok csinálnak az a valóság.
2015. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bütykös integetés, (Five Finger Punch) és az öklével üt a pont a földön fekvő feje fölé.
2015. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Az nem kisujj...

Valamint tény,hogy ez egy show,de én még láttam azt a meccset,ahol egyszerre kapja a válára a 200 kiló feletti Big Showt és a 100 kiló feletti Edge-et,úgyhogy szerintem még a kisujja is halálos lenne :D

2015. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!