Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni arról,...

Hogyan tudnék leszokni arról, hogy gyorsan eszem?

Figyelt kérdés
Mások az ebédjüket, vacsorájukat fél óra, 40 percig eszegetek, míg én általában gyorsan (csak gyorsan, nem gusztustalanul) befalom, 10-15 perc alatt végezve ezzel.
2015. okt. 25. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Forrósítsd fel, hogy percekig fújni kelljen minden falatot :D
2015. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld, csomó időt megspórolsz, plusz lassabban is szívódik fel, mert túlterheled a gyomrod, tehát tovább nem leszel éhes
2015. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kisebb evőeszköz, vagy evőpálcika

készítsd el szépen a kaját és teríts meg szépen

egyél forró dolgokat

rágj meg jól minden falatot

csinálj valamit közben, olvass vagy beszélgess / vagy pont ellenkezőleg, csakis az ételre és az ízekre figyelj, és függessz fel minden más tevékenységet (kinek mi a jobb)


bár nem tudom, mennyire tipikus hogy valaki 40 percig eszeget, vagy hogy mire jó ez. 10-15 perc szerintem pont hogy az átlagos.

2015. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért az a 15 perc sem olyan gyors, haveromat azzal szivatjuk, hogy 20 perc még megkajál, mi meg megvagyunk 7-8 perc alatt
2015. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 fogást megeszek 10 p alatt. Nem tudom kinek van ideje nyámnyogni 40 percet ebédkor, nálunk pl. 20p a kajaszünet... a 15-20p normális, de ha neked gyorsnak tűnik rágjál mindent meg mondjuk 20-30szor. Tuti lesz vagy 40p a két fogás.
2015. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden falatot legalább 33-szor meg kell rágni - tartják a jógik, hogy a nyál enzimjeivel jól összekeveredjenek a falatok és könnyítsék az emésztést...
2015. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!