Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Mit tegyek, ha egyszerűen nem tudom eldönteni kikhez vonzódom?! 16/F

Figyelt kérdés

Ez egy elég beteg kérdésnek tűnhet első látásra, ezért nem is szeretnék nagyon belemenni..

Alapvetően, természetemnél fogva, a lányokra lettem nevelve. Többször is próbálkoztam már lányoknál, de akárhányszor elkezdek egy csajjal beszélgetni, alig pár nap, vagy akár van, hogy elég egy beszélgetés, hogy rájöjjek, hogy engem igazából rohadtul nem érdekel az adott (vagy az összestöbbi) lány. Igaz, külsőre tetszenek, de néhány beszélgetés után, fogalmam sincs miért, de már külsőre sem vonz annyira egyik lány sem..

A fiúk viszont annál inkább, de ezzel pedig az a baj, hogy valahogy a tudatalattim tudja, hogy ez nem normális, ezért szinte nem engedi, hogy a fiúkra "úgy" nézhessek.. Pedig sokkal jobban érdekelnek mint a lányok, mégsem "szabad" náluk próbálkoznom, mert egyszerűen nem tudok 'úgy' tekinteni a fiú ismerőseimre...


Tehát a kérdésem.

Ha biszexuális vagyok, akkor nem kéne legalább az egyik nem iránt normálisan érdeklődnöm?

Ha meleg vagyok miért nem merek a fiúkra úgy tekinteni mint a lányokra?

Ha hetero vagyok akkor mi a rákért nem köt le egyik sem és miért 'undorodom' el mindegyiktől egy beszélgetés után?


Elnézést, ha megsértettem a közízlés határait, de a meleges kategóriából törölték volna, mert még nem vagyok 18, a tinis kategóriában pedig csak 10-13 évesektől kaphatok jótanácsokat ("hülye b_z-i").


2015. okt. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy rossz lányoknál próbálkozol? :) Mármint ha külsőre tetszenek, akkor úgy gondolom, hogy a vonzódás az megvan, csak éppenséggel a lány személyisége nem fog meg igazán. Én is lány vagyok, szóval nem feltétlenül látom át jól a gondolkodásmódod, de nem lepődnék meg, ha csak az intelligensnek és normálisnak aligha nem mondható embereket fogtad ki eddig, és ezért is a rossz élmények.

Az is elképzelhető persze, hogy a fiúkhoz vonzódsz inkább, csak van benned egy gát, mert ez alapján ez valamennyire egyértelmű is, de az előbbi variációt sem vetném el teljesen.

2015. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a melegekkel,szóval,ha az lennél sem néznélek le meg semmi. Viszont a lehetőségekhez mérten,próbálj inkább lányokkal ismerkedni. Biztosan neked is van egy idealizált lány a fejedben,csak eddig még senki nem hasonlított rá,akit megismertél. Amúgy ezen kívül még annyi más dolog van az életben,még bőven van időd azt is eldönteni,hogy a melyik nem iránt érzel szexuális vonzalmat. 15/L
2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod még biztosan, lehetsz bisex, nincs kizárva. Ilyen korban a fiúk egy része hajlamos arra, hogy "változik a véleménye". Az is lehet, hogy mégiscsak a lányok izgatnak fel. Attól függ, hogy SZEXUÁLISAN melyik nemhez vonzódsz.
2015. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg. Ösztönösen tudod, hogy mi a helyes. Egészséges nevelésben részesültél. Ha most nincs csajod az nem baj. Majd lesz. Sportolj. Komolyodj. Törekedj a célodra. Döntsd el, hogy mi akarsz lenni. Tégy érte. Tanuld meg magadat menedzselni. A megfelelő időben jönni fog az, akinek jönnie kell. Lehet, hogy lesz több is. Élj egészségesen.
2015. okt. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még. Bármi lehet még belőled, szerintem. Lehet, eljön azaz idő, hogy elnyomod ez az egész meleg dolgot és/ vagy sikerül egy normális lánnyal megismerkedni. Akkor légy az adott lánnyal boldog, ha sikerül. Zárd le azt a témát, az mégis csak jobb, mint a másik irány.


De ne engedd magad befolyásolni, ne akarj a társadalomnak megfelelni. Nagyon sok biszexuális ember él a földön, nagyon sokan titkolják a dolgot, stb. Nem lennél egyedül.


Csakis a saját boldogságod lebegjen a szemed előtt.


Amíg nem feltünősködsz, vagy túlságosan betegesen kezeled és játszod el a dolgot (tehát aki valójában vagy), addig te is csak ugyanolyan ember vagy, mint a többi.


De ne stresszeld túl, várd ki. Fiatal vagy, még van idő. Zárj ki mindent és mindenkit. Majd, ha 20 évesen teszed fel ezt a kérdést, akkor kérj segítséget, hogy megtudd, ki vagy :)

2015. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!