Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit válasszak?...

Szerintetek mit válasszak? Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi legyen és már kezdek ebbe beleroppani.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány, és nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Az egyik lehetőség, hogy lefogyok még egy 4-5kg-ot, hogy kimehessek külföldre modellkedni(azt mondják elég nagy lehetőségek állhatnak előttem ebben a szakmában)Vagy inkább a vívásra álljak rá jobban, mert abban is megvan a tehetségem és bármi lehet belőle. És ezt nem tudom eldönteni, hogy mit válasszak és melyiket csináljam teljes erőbedobással, mert sajnos a kettő együtt nem megy.
2013. aug. 25. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"azt mondják elég nagy lehetőségek állhatnak előttem..."

Erre szerintem ne számíts.

2013. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amelyiket élvezed :))
2013. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez mitől szerelem-szex kategória? :D buta liba...
2013. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi azért raktam ide, mert valamiért nem engedte átrakni.
2013. aug. 25. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
szép nő van kismillió, jó vívó csak kevés
2013. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A modell-hülyepícsákkal már tele a világ farka. Menj sportolni, arra legalább felnéznek az emberek ha elérsz erdményt, nem pedig mutogatod magad.
2013. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik se egyszerű de azt is nézd melyik lehet hosszútávú. Egy modell hamar ki öregedhet és jól jönne egy új olimpikon :D
2013. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szépség múlandó viszont egy aranyérem az mindig megmarad.

A szépséggel csak egy ideig élhetsz meg, de sportban több lehetőség van.

Szerintem a sportot válaszd ha tényleg tehetséges vagy.

A később jönnek a sikerek pl. országosan vagy nemzetközileg akkor megtalálnak a fotósok is.

Lásd Jakabos Zsuzsa.

2013. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*Jakabos Zsuzsanna
2013. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beleroppansz mert nem tudod eldönteni melyiket válaszd? :D most nem bántásból de ha ennyitől beleroppansz akkor modellkedést ne válaszd mert a sok hajtás fényképezkedés, rivalizálás elég nagy stresszel jár.....éna sportot választanám, szerencsére én olyan munkát találtam ahol azt csinálhatom amut szeretek és a sportot is tudom mellete űzni, kötelező is :D
2013. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!