Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol, kivel töltenéd az utolsó...

Hol, kivel töltenéd az utolsó vacsorádat, illetve mi lenne a menü?

Figyelt kérdés
Ha tudnád, hogy egy nap múlva világvége, hova mennél előtte vacsorázni, mi lenne számodra az ideális hely és milyen ételeket fogyasztanál, kivel osztanád meg?

2015. okt. 29. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:))))
2015. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hehe 1-es válasza nagyon tetszik :)

azt hiszem én itthon maradnék, csoki és madártej lenne a menüm.

Már annyi világvége volt, nem vagyok benne biztos, hogy megérem :) remélem ti is messze vagytok tőle

2015. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 ikerpár, akiket az ágyamban "fogyasztok el":)
2015. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az 1. jót írt, a 4. tud élni :D


Valószínűleg nem ennék semmit, nem kicsit sokkolna, hogy annyi a terveimnek...

Ha nem lennék ilyen, akkor tengeri herkentyűt ennék az olasz tengerparton, amennyiben odaérek addig. Bár Isztambul is vonzó. Vagy egy 10 tojásos rántotta itthon, grillszósszal és zöldségekkel. Vennék hozzá egy Glenlivet whiskyt.

A párommal mennék vagy maradnék itthon. Tényleg, ha az első eset lenne, ahol sokkot kapok és elmegy az étvágyam, én is lehetnék egyszer egy tipikus emberfajta, aki válsághelyzetben még kihasználja a helyzetet... Siránkozni úgysem ér semmit.


De azért élni szeretnék inkább :) Nem is hinném el a világvégén, nem, lángbetűkkel írva a magas égen se, bűvésztrükk, hmpf!


A múltkori általam ismert világvégekor a F.O.System világvége koncertjén voltam... De akkor is tudtam, hogy nem lesz világvége, viszont újra összeállt a csapat, jó volt.


Enni, eh. Bár azt se árt. De először is elkötnék egy motort (igazából nem, világvégekor sem vagyok olyan), venni most nem tudok s az enyém most valószínűleg nem működik, rég használtam, s nekiindulnék a világnak s mennék, amíg tudok... Na, az nem lenne rossz, csak ne törjem el a gerincemet véletlenül úgy, hogy eszméletemnél maradok, mielőtt világvége lenne. Világvégekor nem tuti, hogy elég óvatos lennék, habár lehet, hogy mégis, ösztön.


De eltértem, bocs.

2015. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Elég sok kaját szeretek...Lehet, mindegyikből ennék egy kicsit :D

Szóval lenne lasagne, chilis bab, húsos palacsinta, rakott krumpli, törtkrumpli rántott hússal, sajtos minikifli, sajtos melegszendvics, uborkasaláta, véres hurka, lebbencsleves, paradicsomleves, finomfőzelék ripproppal...Hát kb ennyi jutott eszembe :D

Meg persze valami desszert. Mondjuk egy jó nagy tál csokis és pisztáciás fagyi, belül még meleg, folyékony karamellával, a belsejében pedig babapiskóta és oreo keksz darabokkal, kivülről leöntve étcsokival.

Meg pár db kókuszgolyó, rumos meggyel a belsejében :333

A többi már csak részletkérdés :D Talán azzal a fiúval, aki tetszik. És az ő vagy az én szobámban. Az ágyban ._. De nem biztos, hogy adnék neki belőle. 17L

2015. okt. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a legjobb haverommal egy félig átsült steak és két csaj társaságában...stílusosan ;)
2015. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni, miért törölték az 1#-es válaszát.

Nem írt senkire semmi bántót és még humoros is volt.

tudja valaki?

2015. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7

A Vatikán elakarja titkolni, hogy Jézus közöttünk jár:D

2015. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kár volt az 1-est törölni finom humor volt, senkit sem sértett, spec, én hívő vagyok :(

Ha a humor is kivész a gyakoriból, tényleg nem érdemes megnyitni továbbiakban az oldalt - 100db "normális, hogy a .." típusú abnormális kérdések marad.

2015. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A két legjobb barátommal akarnék lenni. Kajában határtalan mennyiségű gyorskaját akarnék, meki, burger, kínai, gyros, ilyesmik. De igazából a piáláson lenne a hangsúly. Sör, vodka, beherovka minden mennyiségben.
2015. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!