Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Ha egy lány vegetáriánus...

Fiuk! Ha egy lány vegetáriánus (vega) akkor ti undorodtok tőle, nem álltok vele szóba vagy ezért már nem is akarjátok hogy vele járjatok vagy randizzatok?

Figyelt kérdés
én vega vagyok és tetszik egy osztálytársam és ő nagyon szereti a húst ez engem nem is zavar. de ő mindig mondja hogy miért vagyok vega meg hogy egyek már húst! szerintetek ettől összejönne velem ha ő is szerelmes belém??

2015. nov. 1. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2015. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég hülyeség lenne ettől undorodnia, ugyanis ez a te dolgod. Ez olyan mintha te nem akarnál valakivel járni, csak mert az illető nem szereti a krumplipürét. Ha tényleg szeret, miért akadályozná ez meg? Ha téged sem zavar, hogy ő szereti a húst, akkor szerintem fordítva is így kéne lennie.
2015. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem undorodom a vegetáriánus emberektől, de nem is jönnék össze vegával.
2015. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak az zavarna, ha engem is vegává akarna nevelni. Pont szexi az, ha egy lány nem eszik nehéz, fűszeres ételeket, könnyebb ételekből is csak kisebb adagokat.
2015. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én mindent megeszek ami nem hús. én sose akarnék egy fiut vegává tenni ha ő szereti a húst mert ez eléggé hülyeség lenne. nem eszek nagyobb adagokat mindig csak annyi amennyi jol esik és az nem sok. szerintetek azért vagyok vérszegény mert nem eszek hust?
2015. nov. 1. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"szerintetek azért vagyok vérszegény mert nem eszek hust?"


Van rá esély, mondjuk nem ártana labor értékeket látni, mert ez így nem sokat mond. Azt tanácsolom neked, hogy beszélgess egy dietetikus szakemberrel, aki tud neked összeállítani jó vegán étrendet, amiben minden fontos tápanyag benne van megfelelő mennyiségben.

2015. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszi. mar szedek rá gyógyszert de nem tesz valami sokat a neve "maltofer" de nem ér sokat. koszi a tanácsot majd keresek egy szakembert es majd oszeallit egy étrendet. koszi
2015. nov. 1. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én addig is vérszegény voltam, amíg ettem húst.
2015. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Attól függ miért él így és hogy áll hozzám.
2015. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hát b***meg....milyen világban élünk már, hogy itt már minden problémának számít....érdekes módon én 10 éve vagyok vega, de még senkinek nem volt ez probléma. Még csak a kérdés sem merült fel, hogy ez problémát jelent-e.
2015. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!