Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok ti mentek az Everness...

Lányok ti mentek az Everness fesztiválra? Van olyan lány aki szívesen menne, de nincs kivel?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyan tudatos és egészséges életmódot folytató lányokat, mint amilyet én folytatok. Szívesen elmegyek a fesztiválra, de csak olyannal aki tudja is értékelni az ottani dolgokat.

2013. aug. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem találsz senkit legyél bátor és menj el egyedül. a végére lesz egy csomó ismerősöd az tuti.
2013. aug. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem oda többnyire olyan emberek mennek, akik értékelik azokat a dolgokat. :)

Én tavaly voltam először, s fantasztikus élmény volt, úgyhogy remélem elég bátor voltál hozzá, hogy akár egyedül is elmenj. :)

2016. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál végül? Mertél?
2017. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én idén is voltam, s most sem bántam meg. Életem legjobb napjait töltöm ott, csak pozitív élményeim vannak ezzel kapcsolatban.

Alig várom, hogy újra ott lehessek. :D

Egy lelkes lány ;)

2017. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!